Dwa wypadki na DK 12 między Piotrkowem a Sulejowem

PolicjaRegion Niedziela, 12 sierpnia 2018107 50542
Po raz kolejny okazało się, że fragment DK 12 pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim a Sulejowem to jeden z najniebezpieczniejszych odcinków w naszym regionie. Po godzinie 16.00 w okolicy Poniatowa doszło do groźnego wypadku, w którym ucierpiały trzy osoby, jedną zabrał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który musiał wylądować na jezdni. Podczas lądowania droga była oczywiście całkowicie zablokowana. Kilkadziesiąt minut później w Przygłowie doszło do jeszcze poważniejszego wypadku drogowego.

Ładuję galerię...

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący skodą mieszkaniec Kielc, jadący w kierunku Sulejowa, chcąc uniknąć zderzenia z pojazdem, który jechał przed nim, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z mazdą 626. Kierowca mazdy został zabrany śmigłowcem LPR, pasażerka tego samochodu oraz kierujący skodą też zostali przewiezieni do szpitala.

 
Kilka kilometrów dalej, w Przygłowie doszło z kolei do zderzenia dwóch samochodów: VW golfa i volvo v50. Poszkodowanych zostało 6 osób z czego 5 przewieziono do szpitala (jedną zabrał helikopter LPR). 

 

 

 

Posłuchajcie relacji świadka:

 

 

 

 

 


Zainteresował temat?

7

2


Komentarze (107)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gmSulejow ~gmSulejow (Gość)12.08.2018 21:56

I co z tego??? Ile jeszcze ludzi musi umrzeć żeby okoliczni mieszkańcy zrozumieli, że w końcu dość nieudolności samorządowców i polityków w sprawie obwodnicy tej drogi śmierci???!!! Od kilku lat DK nr 12 jest przeciążona. Stanowi udrękę zarówno dla ludzi przejeżdżających jak i okolicznych mieszkańców. Najwyższy czas powiedzieć w końcu dość!!! Wszelkie działania zawodzą to zrozumcie w końcu ludzie, że dopóki lokalna społeczność nie weźmie spraw w swoje ręce i nie nagłośni obecnej sytuacji w skali kraju, nic ale to NIC się w tej sprawie nie zmieni!!!!! Jestem mieszkańcem pobliskiej miejscowości, poprzez którą szaleni kierowcy próbują omijać korki na DK 12. Martwię się o swoje 4 letnie dziecko, żeby coś mu się nie stało na ulicy bo kierowcy z lokalnych dróg robią sobie objazd. Ludzie!!! Pytam się ile jeszcze mamy to znosić???!!! Przy tej ilości aut i takim natężeniu ruchu ta droga jest drogą śmierci. Nie ma tygodnia żeby się coś nie działo!!! Wypadki korki kolizje i tak w koło!!! Jeśli nie teraz, przed wyborami ludzie się nie zorganizują i nie zrobią nic w tej sprawie to przez kolejne 4 lata nic się w tej sprawie nie zmieni....Obudźcie się!!!

143


gość ~gość (Gość)14.08.2018 14:34

LUDZISKA!!!!!
To nie "odcinek drogi" jest NIEBEZPIECZNY!!!
To nieodpowiedzialni kierowcy!!!
Za ciężka noga, zbytnie zadufanie, żadnej wyobraźni - to nie drogi czy auta są niebezpieczne, tylkp bezmyślni kierowcy!!!
Trochę myślenia, pdpowiedzialności i empatii i od razu zrobi się bezpieczniej!!!
Niektórzy za szybko dostają prawo jazdy i tyle!!!!

122


HENIO ~HENIO (Gość)24.08.2018 21:13

W stronę Sulejowa powinna być ciągła cały czas !!!!!!!! Począwszy od Piotrkowa !!!!!!

50


gość ~gość (Gość)19.08.2018 17:10

Jezdza jak idioci zabrac prawo jazdy

50


Rysio ~Rysio (Gość)15.08.2018 14:42

relacja świadka do USUNIĘCIA!! sam bełkot!!

30


gość ~gość (Gość)14.08.2018 22:08

Powilni odcikowy pomia prędkości zrobić od piotrkowa aż po przygłów i by się skoczyły wygłupy wdzień i w nocy a to tanie rozwiązanie

60


Janekkkk85 ~Janekkkk85 (Gość)14.08.2018 19:17

Jak ludzie będą myśleli, że są nieśmiertelni na drodze, to mogą ją poszerzyć nawet do 3 pasów w obie strony a i tak to nic nie zmieni...To naprawdę nie jest strasznie trudny odcinek. Po prostu nie trzeba pędzić na złamanie karku i kozaczyć a przede wszystkim MYŚLEĆ...

102


Krzysztof ~Krzysztof (Gość)14.08.2018 15:34

Czy ktoś ewentualnie orientuje się w jakim stanie jest to małżeństwo z mazdy ?

10


gość ~gość (Gość)13.08.2018 16:50

I tu jest prawda. Jakby te drogi wyłączyć z ruchu przez protesty i nagłośnić sprawę na całą Polskę to może by coś ruszyło. A Napewno wstrzymało ruch. Blokada w Kałku, Poniatowie i nie zapominajcie o alternatywnej drodze... Piotrków - Koło. Wszystkie razem w tym samym momencie. Dołączę się do tego... To kiedy???

82


wypadek? ~wypadek? (Gość)14.08.2018 11:05

A wiadomo, co się wydarzyło wczoraj koło godz. 15 w Jarostach?

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat