Artykuły do tagu: DK12

przedwczoraj, 18:46
DK12 polskim Czarnobylem?
Walka o wybudowanie drogi S12 trwa. Mieszkańcy Sulejowa cały czas zbierają podpisy pod petycją, z którą chcą jechać do Warszawy. W piątek przed godziną 18.00 na DK12 można było zobaczyć nietypowych autostopowiczów. Kierowców, którzy stali w korkach, zatrzymywały osoby w białych fartuchach z przewieszonymi maskami przeciwgazowymi. Wszystko po to, by jak najwięcej osób poparło budowę S12.
Jedna osoba ranna w wypadku na wysokości Kafaru
Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło na DK nr 91 na wysokości Kafaru.
Na DK 12 zderzyły się osobówki
Dwa auta osobowe zderzyły się na 420. kilometrze drogi krajowej nr 12 między Sulejowem a Opocznem.
S12  Piotrków - Sulejów. Będzie po staremu ?
Jak bańka mydlana prysły ostatnie złudzenia co do możliwości przywrócenia w realnej perspektywie drożności odcinka drogi krajowej nr 12 Piotrków Trybunalski - Sulejów. Przez najbliższe wiele lat będzie tak jak jest. Może nawet gorzej?
Wypadek na DK12. Zderzyły się ciężarówki
Kolejny wypadek na krajowej "dwunastce ". Około godz. 4.30 w piątek zderzyły się dwie ciężarówki.
Droga śmierci zebrała kolejne żniwo
Jedna osoba zginęła wskutek obrażeń, które odniosła w wypadku na krajowej "12". Zderzyły się tam ze sobą dwa samochody osobowe i ciężarówka. Do zdarzenia doszło ok. 14:30. Droga była zablokowana w obu kierunkach. To już trzeci tego dnia wypadek na tej trasie.
Wypadek w Sulejowie.
Droga krajowa nr 12 znów była zablokowana. Przed godz. 10 w Sulejowie doszło do wypadku z udziałem ciężarówki i motocykla. 19-letni kierowca jednośladu został przewieziony do szpitala.
Siedem zatok autobusowych ma poprawić bezpieczeństwo na DK nr 12
W Łódzkim Oddziale Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad otwarto oferty na projekt i budowę siedmiu zatok autobusowych między Sulejowem i Piotrkowem Trybunalskim. Kwota, jaką zamawiający przeznaczył na ten cel, to ok. 2,182 mln zł.
Droga Piotrków-Srock coraz bardziej niebezpieczna
W związku z budową autostrady A1 wielu kierowców, którzy podróżują w kierunku Łodzi, postanawia pokonać tę trasę korzystając z DK12, co powoduje, że między Piotrkowem Trybunalskim a Srockiem ruch jest zdecydowanie większy, tym samym zwiększa się ryzyko wypadku. Tylko we wtorek na tym odcinku doszło do dwóch zdarzeń drogowych.
17.04.2019 18:12
Kolizja w Rękoraju
Do kolizji drogowej doszło na drodze krajowej nr 91 na wysokości Rękoraja. Około godz. 16 zderzyły się dwie ciężarówki. Droga była zablokowana przez około godzinę.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat