Wybory prezydenckie w Piotrkowie: będzie II tura!

ePiotrkow Poniedziałek, 22 października 2018416 76856
W Piotrkowie Trybunalskim nie obędzie się bez drugiej tury wyborów na prezydenta miasta.

W drugiej turze, która odbędzie się 4 listopada, zmierzą się Krzysztof Chojniak i Marlena Wężyk-Głowacka - potwierdził nam Bartłomiej Biegański, przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Krzysztof Chojniak uzyskał 15 511 - tj. 49,34% z ogółu oddanych głosów, a na Marlenę Wężyk-Głowacką zagłosowało 7 601 osób - 24,18%.


W sumie zagłosowało 31 801 piotrkowian.

 

 

Zainteresował temat?

36

3


Komentarze (416)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)24.10.2018 19:21

Mieszkam w Łodzi i nie porównujcie Łodzi do Piotrkowa, bo to dwa różne światy... Nie wspomnę, że koło p. Z było głośno i ma wyrok... nie chodzi o płeć rzadzacego ale trzeba cenić i szanować to co się ma...wg. mnie K.Ch powinien zostać nadal prezydentem.

79


gość ~gość (Gość)29.10.2018 09:23

Trzy kadencje już wystarczą dla P.Chojniaka i jego kolegów.W czasie Jego kadencji drogi w Piotrkowie tylko się zwęża.Ul.Wojska Polskiego robiona po kawałku.Na osiedlu Wierzej owszem buduje drogi ale chodniki są tam gdzie mało kto chodzi.Drogę za którą płaciliśmy z własnej kasy (P.Chojniak wyciągnął przepisy z czasów Gomółki)w ubiegłym roku porozkopywali i teraz jest łata na łacie.Myślę,że czas na zmiany.Piotrków potrzebuje nowej krwi.Dajmy szansę Pani Głowackiej jak się nie sprawdzi pożegnamy Ją w następnych wyborach.Liczę,że załatwi dla dzieci darmowe przejazdy miejską komunikacją

21


dgn ~dgn (Gość)25.10.2018 07:18

Jeżeli przez złość Piotrkowian do obecnego prezydenta wygra Wężyk-Głowacka, to jest już po Piotrkowie. Platforma zaora nasze miasto doszczętnie. Jeżeli ktoś myśli, że ta pani będzie sprawowała urząd prezydenta, to jest w wielkim błędzie. Będzie tylko słupem, a władzę będzie sprawował ktoś inny.

1112


Kocham PT ~Kocham PT (Gość)25.10.2018 09:43

I bardzo dobrze się stało. Pani Zdanowska (PO) i jej elektorat uduszą się zadłużeniem Łodzi. Mam nadzieję że pieniądze z sejmików trafią między innymi do Piotrkowa a nie do zapyziałej stolicy województwa. Piotrków - stolicą województwa trybunalskiego !!!!!!! Tylko tak możemy zerwać pępowinę z Łodzią. Kto za - kciuk w górę. :) A przy okazji Panie Prezydencie K. Chojniaku - wygrasz na 100-we.

116


Zasługi dla miasta ~Zasługi dla miasta (Gość)25.10.2018 09:34

Ja na kandydatów partyjnych nie głosuję, tym bardziej na kandydata z PO. Oddam głos na Pana Chojniaka.

1010


głowa węża ~głowa węża (Gość)25.10.2018 09:34

Weźcie się i ogarnijcie. Dobry gospodarz to ktoś kto potrafi nie popsuć tego dobrego co zrobił poprzednik oraz zrobić coś pożytecznego z tego co ma (P. Chojniak), nie zadłużając społeczności lokalnej na 500 lat (to między polityka P. Zdanowskiej), bo konsekwencje odczuje całe społeczeństwo spłacając długi. Łódź to kolos na glinianych nogach, wydmuszka z zewnątrz kolorowa wewnątrz pusta. Łódź to niestety najgorzej zarządzana aglomeracja w Polsce niestety za nasze pieniądze (bankrut totalny). Podzielam pomysł PIOTRKÓW STOLICĄ WOJEWÓDZTWA.

44


haha ~haha (Gość)25.10.2018 06:37

Piotrkow potrzebuje świezości a nie marazmu. Chojniakowi już dziękujemy...

119


Józef Piłsudski Józef Piłsudskiranga24.10.2018 19:41

Wizja naszych włodarzy jest taka żeby Piotrków ładnie wyglądał, ale już zarobki mamy najniższe w całym kraju, odkąd sięgam pamięcią nie pojawiają się nowe ciekawe miejsca pracy za obecnie urzędującego prezydenta, nie ma stref ekonomicznych i możliwości rozwoju dla przedsiębiorców ale podatki jak najbardziej idą w górę, to że miasto ładniej wygląda jest OK ale dla kogo ono wygląda? Młodych ludzi nic w Piotrkowie nie trzyma, za to łatwo robiąc kawałek drogi zyskać rzeszę wyborców w postaci emerytów na których jak wiadomo wynagrodzenie nie robi żadnego wrażenia. Jest mi w zasadzie przykro, że przez prawie 15 lat nic się w Piotrkowie z ekonomicznego punktu widzenia nie zmieniło, łatwo jest wydawać pieniądze z budżetu ale trudno jest do niego wkładać a o to też rządzący powinien się postarać ale jak widać nie do końca mu na tym zależy... mógłbym tak dłużej pisać ale odnoszę wrażenie, że i tak kolejny raz Ci wszyscy którzy są na garnuszku u władzy i którym tak lukrowo w Piotrkowie Trybunalskim pójdą i zagłosują na obecnie nam panującego jeszcze prezydenta, pocieszające jest to że ordynacja się zmieniła i kiedyś nastąpi koniec, koniec refleksji....

87


tynkarz zbrojarz akrobata ~tynkarz zbrojarz akrobata (Gość)24.10.2018 09:50

Chyba nie myślicie, że ktoś kto głosował na pozostałych kandydatów przeciwko panu Chojniakowi teraz nagle zmieni zdanie i pójdzie na niego głosować. Musiałby być idiotą, Ci co głosowali na pozostałych kandydatów przeciwko obecnemu prezydentowi pójdą i zagłosują na Marlenę. Ktoś napisał że Ci co głosowali na pana Kozłowskiego pójdą w 2 turze na pana Chojniaka heheheh czy ty wiesz człowieku co piszesz? Interesujesz się trochę polityką i tymi ludźmi? Wydaje mi się że nie że jesteś lemingiem gdzie ktoś ci coś powie a ty wierzysz we wszystko. Głosy pana Kozłowskiego pana Lorka i pana Sokalskiego przejdą na panią Marlenę Wężyk Głowacką. Wiadomo, że PIS nie lubi PO ale tonie wybory parlamentarne tylko samorządowe i jeśli ktoś jest przeciwko obecnemu prezydentowi nagle nie zmieni zdania i nie pójdzie głosować wbrew swojej woli. Ja idę głosować na panią Marlenę ponieważ chcę zmian w urzędzie miasta, dość już tych samych twarzy i ciepłych posadek. Mam nadzieję że zmieni się prezydent, sekretarz miasta, dyrektorzy itd. Marlena masz mój głos!

1611


gość ~gość (Gość)24.10.2018 19:42

Wężykowa mieszka na Całej, a chodnik przez cztery lata jej kadencji w RM jest taki, że można zęby wybić. Ta pani jest fałszywa.

118


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat