Artykuły do tagu: Wybory

Grabica: Mieszkańcy gminy wybrali sołtysów i rady sołeckie
Zakończył się cykl 30 zebrań wiejskich, podczas których mieszkańcy wybierali sołtysów i rady sołeckie na nową pięcioletnią kadencję.
Były premier z wizytą w Piotrkowie
Marek Belka, były premier, b. prezes Narodowego Banku Polskiego, kandydat Koalicji Europejskiej w wyborach do PE gościł w środę w Piotrkowie. Najpierw w Rynku Trybunalskim spotkał się z dziennikarzami, a później pojechał do siedziby NOT porozmawiać z mieszkańcami miasta i powiatu.
Wola Krzysztoporska: Sołtysi kończą kadencję
Sołtysi, po raz ostatni w kończącej się kadencji, spotkali się z władzami gminy Wola Krzysztoporska. 21 marca były nie tylko merytoryczne informacje o dopłatach bezpośrednich, inwestycjach czy kanalizacji, ale także podziękowania za dotychczasową społeczną pracę i życzenia powodzenia w nadchodzących wyborach sołeckich.
Piotrkowianie na listach PiS do Parlamentu Europejskiego
Witold Waszczykowski, absolwent I LO w Piotrkowie jest jedynką na liście PiS do Parlamentu Europejskiego z okręgu łódzkiego. Na czwartym miejscu znalazła się piotrkowianka Beata Dróżdż, radna Sejmiku Województwa Łódzkiego. Kandydatów poznaliśmy podczas konwencji w Wieluniu z udziałem Jarosława Kaczyńskiego.
Wiemy kto
Anita Sowińska otwiera listy partii Wiosna w wyborach do Parlamentu Europejskiego w okręgu łódzkim. Tę decyzję ogłosił Robert Biedroń podczas sobotniej konwencji, na której ogłoszono "jedynki" we wszystkich okręgach.
Rada Osiedla Wierzeje wybrana
W skład nowej Rady Osiedla weszli: Krystyna Czechowska, Waldemar Grudzień, Bogdan Gątkowski, Anetta Ronc, Janusz Traczyk, Elżbieta Witkowska, Piotr Stobiecki, Barbara Papiernik, Artur Szczegielniak, Arkadiusz Efenberg, Piotr Wawrzynkowski, Ewa Ciszewska-Bombska, Piotr Matyjaszewski, Renata Gliszczyńska i Tomasz Forma.
Nie udało się wybrać kolejnej rady osiedla
Z powodu braku quorum nie została wybrana Rada Osiedla Łódzka-Wysoka-Sadowa. To już piąta jednostka pomocnicza gminy, która nie może się ukonstytuować z powodu braku chętnych.
 Kto będzie reprezentował Radę Osiedla
Rada Osiedla „Wyzwolenia" w Piotrkowie Trybunalskim wybrana. W jej skład - tak jak w przypadku poprzednich - weszło 15 osób: Barbara Filipek, Jerzy Gałas, Zofia Górczyńska, Mariusz Hereng, Elżbieta Kocot, Bolesław Krzysztoforski, Jadwiga Libiszewska, Barbara Nowak, Zbigniew Paradowski, Ryszard Sojczyński, Anna Sojczyńska, Tomasz Sokalski, Maria Stolarska, Bohdan Wroński, Danuta Zochniak.
Kto da więcej? PSL kontra PiS
Do maratonu wyborczego coraz bliżej. Poszczególne komitety i partie przedstawiają więc Polakom swoje – przede wszystkim socjalne – propozycje. Mówili o nich na antenie Radia Strefa FM radni wojewódzcy: Beata Dróżdź (PiS) i Dariusz Klimczak (PSL).
Rada Osiedla „Szczekanica” wybrana
Około 50 osób wzięło udział w wyborach do Rady Osiedla „Szczekanica” w Piotrkowie. Mieszkańcy wybrali swoich przedstawicieli na kadencję 2018-2023.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat