Wędkowali na Bugaju

ePiotrkow Poniedziałek, 27 maja 20193 6425
Wędkarze z piotrkowskich kół stanęli do rywalizacji podczas Otwartych Spławikowych Mistrzostw Piotrkowa Trybunalskiego, które odbyły się w niedzielę na Bugaju.

Ładuję galerię...

Podium należało do Koła nr 45. Spławikowym Mistrzem Piotrkowa na rok 2019 został Sylwester Korpas z wynikiem 9160 pkt., drugie miejsce wywalczył Piotr Kędra z wynikiem 8730 pkt., trzecie Patryk Masiarek (8680 pkt.), IV - Radek Dylczyk, 8400 pkt., V - Łukasz Fugat, 7530 pkt. Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pucharami przez prezydenta miasta Krzysztofa Chojniaka i nagrodami. Wszystkie ryby, po zważeniu i przeliczeniu na punkty, wróciły do wody. Mistrzostwa zakończyły się wspólnym obiadem.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

łowca ~łowca (Gość)27.05.2019 22:16

Ryby nie powinno się wędkować tylko odławiać siecią,ponieważ haczyk zadaje im ból.Kto jest za tym?

12


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat