Sprzątali, wędkowali i grillowali

ePiotrkowRegion Środa, 14 listopada 20184 4467
43 wędkarzy z Kół PZW nr 12 Piotrków-Miasto i Rozprza sprzątało w niedzielę teren zbiornika Cieszanowice. Wspomagali ich koledzy z Sulejowa i Niechcic.

Ładuję galerię...

Po wysprzątaniu terenu 25 wędkarzy rywalizowało w zawodach spławikowo-gruntowych. Zwyciężył Łukasz Ciupa z wynikiem 7390 punktów, drugie miejsce zajął Bogdan Kubat z wynikiem 6490 pkt., trzecie Andrzej Kubat – 4160 pkt. Spotkanie zakończyło się grillowaniem.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

EdiEd ~EdiEd (Gość)15.11.2018 12:29

Akcja godna pochwały, widać było, że ktoś sprzątał teren w pobliżu brzegu (niestety nie dotyczy to okolic dróg dojazdowych do zalewu, gdzie ilość porzuconych śmieci jest mocno przygnębiająca). Na zdjęciu nr 6 widać, że worki zostały ułożone w miejscu gdzie normalnie stoi kontener. Byłem tam we wtorek. Worki nadal obecne i już w stanie lekko naruszonym (dzikie koty, psy, lisy). Jeszcze chwila i śmieci pójdą razem z wiatrem z powrotem w las...

20


gość ~gość (Gość)14.11.2018 12:28

Jak czytam Twoj komentarz to tym bardziej jestem za aborcja

22


wyborca ~wyborca (Gość)14.11.2018 10:03

Łukasz Ciupa dobrze łowi ryby zapewne jako burmistrz nałowiłby dużo kaski od PiS dla Gminy Sulejów, ale lud wybrał inaczej bo woli długi to i je ma i będzie miał.

75


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat