Spinning w Barkowicach Mokrych. Dla kogo puchar?

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 05 sierpnia 20193 6353
W niedzielę przy słonecznej pogodzie odbyły się w Barkowicach Mokrych Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Zalewu Sulejowskiego. Organizatorami byli Koło nr 12 Piotrków - Miasto i Klub Spinningowy Ziemi Piotrkowskiej. Impreza zgromadziła 34-osobową grupę sympatyków spinningu.

Ładuję galerię...

Zawody rozpoczęły się już o 6.00 rano od wspólnego śniadania, następnie losowano numery startowe i łodzie. Zawodnicy wędkowali od 7 do 14. Sędziowska łódź krążyła miedzy łowiącymi i na bieżąco mierzyła i wypuszczała ryby w dobrej kondycji do wody. - W niedzielę okonie, które wielokrotnie wygrywały zawody, skutecznie omijały podrzucane im przynęty, wpływ na brania miał także niski poziom wody w sektorze zawodów – mówią organizatorzy. Największą rybą zawodów był sandacz 56,4 cm złowiony przez Dymitra Lipowieckiego. Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pucharami i nagrodami. Puchar Zalewu Sulejowskiego zdobył Dymitr Lipowiecki, drugie miejsce zajął Grzegorz Jaros, trzecie Robert Rogala, czwarte Witold Olszewski, piąte Arkadiusz Sęk.


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Śmietnik ~Śmietnik (Gość)05.08.2019 11:05

Szkoda tylko, że wędkarzei nie tylko zostawiają po sobie tyle śmieci...
Nie rozumiem dla czego - później siedzą w tym błaganie i im to nie przeszkadza.

60


gość ~gość (Gość)05.08.2019 09:57

Ale wielkie bestie:D

40


gość ~gość (Gość)05.08.2019 07:56

Te barkowice to już raczej suche niż mokre

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat