Krakówka biła rekord dla Niepodległej

Sobota, 10 listopada 20180 2908
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 to kolejna piotrkowska placówka, która przygotowała patriotyczną uroczystość z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie wzięli też udział w ogólnopolskiej akcji "Niepodległa do hymnu".

Ładuję galerię...

Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali montaż słowno-muzyczny oraz prezentację multimedialną. Na początek cała szkoła wspólnie odśpiewała 4 zwrotki hymnu narodowego. Następnie wysłuchano wierszy i utworów muzycznych nawiązujących do rocznicy odzyskania niepodległości. Młodzież samodzielnie przygotowała na tę okazję kotyliony w barwach narodowych. Przeprowadzony został również konkurs "Polska ️w piosence".

 

 

 

Źródło: ZSP nr 6


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat