Artykuły do tagu: ZSPnr6

Krakówka biła rekord dla Niepodległej
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 to kolejna piotrkowska placówka, która przygotowała patriotyczną uroczystość z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie wzięli też udział w ogólnopolskiej akcji "Niepodległa do hymnu".
Światowy Dzień Bez Tytoniu z piotrkowskim sanepidem
Światowy Dzień Bez Tytoniu już w czwartek. Piotrkowski sanepid postanowił uczcić ten dzień nieco wcześniej. 25 maja otwarty został punkt konsultacyjno-informacyjny dla osób palących w NZOZ „Hipokrates”, zaś 30 maja odbyło się spotkanie informacyjno-edukacyjne z młodzieżą w ZSP nr 6.
Targi pracy w
9 wystawców prezentuje swoją ofertę na targach pracy, które odbywają się z Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Piotrkowie.
Dzień Otwartych Drzwi na
Powoli dobiega końca Dzień Otwartych Drzwi w ZSP nr 6. W programie wydarzenia znalazły się występy, konkursy, spotkania i pokazy.
Jakub Zieliński z ZSP nr 6 w Piotrkowie drugi w kraju
- Z perspektywy lat spędzonych w technikum z przekonaniem stwierdzam, że wybór szkoły z zawodem okazał się niezwykle trafną decyzją - pisze Jakub Zieliński z Technikum Menedżersko-Usługowego w ZSP nr 6 w Piotrkowie w swojej pracy „List po latach”, która otrzymała II nagrodę w konkursie „Szkoła zawodowa - mój wybór”.
Drużyna ZSP nr 6, w składzie: Dawid Cejnóg, Wiktor Płosa i Adrian Wiatr, wystąpiła w Finale III Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „M@tando” i zajęła bardzo wysokie II miejsce.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat