Kradzież, włamanie, uszkodzenie mienia. "Pracowity" 23-latek w rękach policji

PolicjaRadomsko Czwartek, 17 maja 20189 8017
Policjanci z Kamieńska zatrzymali 23-latka, który w ciągu ostatnich sześciu miesięcy popełnił szereg przestępstw. Funkcjonariusze przesłuchali mężczyznę, a ten przyznał się do winy.
fot.: KPP Radomsko

Ostatnie pół roku było dla młodego przestępcy bardzo "pracowite". Zaczęło się od kradzieży telefonu komórkowego, który 23-latek przywłaszczył sobie w grudniu ubiegłego roku. Wartość urządzenia oszacowano na ponad 1000 zł. W styczniu wyszło na jaw, że mężczyzna bywa... nerwowy. Nieporozumienie, do którego doszło między nim, a jego znajomym sprawiło, że zatrzymany wybił przednią szybę w samochodzie kolegi. W maju doszło do włamania i kradzieży w lokalu gastronomicznym, które przyniosły straty w wysokości ok. 700 zł. Sprawcą ponownie był 23-latek. 

 

Mężczyzna znany jest policjantom, bo już wcześniej wchodził w konflikt z prawem. Grozi mu 10 lat więzienia.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)17.05.2018 18:39

Dlaczego policjant nie ma czapeczki?

22


pytam ~pytam (Gość)17.05.2018 11:38

A kiedy złapią złodziei grasujących po Piotrkowie?

100


dobra robota ~dobra robota (Gość)17.05.2018 10:48

Chociaż był wcześniej znany policjantom to cały czas przebywał na wolności , gdyż policjanci chcieli go poznać jeszcze bardziej.

160


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat