"Kafarnaum" w kinie Piksel

UM Piotrków Trybunalski Wtorek, 17 grudnia 20190 1348
Film "Kafarnaum" to kolejna propozycja, przygotowana przez pracowników piotrkowskiego kina Piksel. Seans odbędzie się w czwartek w Mediatece 800-lecia, początek o godzinie 18.00.

Film opowiada historię dwunastoletniego Zaina, który żyje w skrajnej biedzie w slumsach współczesnego Bejrutu. Chłopiec wytacza proces swoim rodzicom za to, że go spłodzili i tym samym skazali na życie w nieludzkich warunkach. Obraz miał premierę w ubiegłym roku, otrzymał wówczas Nagrodę Jury w Cannes i spowodował najgłośniejsze i najdłuższe owacje podczas festiwalu. Zdobył także nominację do Oskara i Złotego Globu w kategorii filmu nieanglojęzycznego.

 

Bilety do nabycia w wypożyczalni Mediateki 800-lecia.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat