Artykuły do tagu: Zdrowie

Realnie szczepionka na koronawirusa będzie dostępna wiosną
Realnie szczepionka na koronawirusa będzie dostępna wiosną i to wiosną niezbyt wczesną - poinformował we wtorek 15 września minister zdrowia Adam Niedzielski. Podkreślił, że "niezależnie od tego, ile ten proces będzie trwał, to jesteśmy, jako Polska, bardzo dobrze zabezpieczeni".
Wójt gminy Łęki Szlacheckie zakażony koronawirusem
O pozytywnym wyniku testu na COVID-19 poinformował we wtorek na swoim Facebooku wójt gminy Łęki Szlacheckie Piotr Łączny. Oprócz niego "pozytywny" okazał się jeszcze jeden pracownik Urzędu Gminy.
Nowe zakażenia koronawirusem w naszym regionie
W województwie łódzkim jest 37 nowych zakażeń koronawirusem. Według najnowszego raportu Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego, 3 przypadki odnotowano w powiecie bełchatowskim i 1 w powiecie piotrkowskim.
Filipińska sztuka uzdrawiania. Jesse Novida w Piotrkowie Trybunalskim!
Filipińscy healerzy są słynni na cały świat za sprawą swych energetycznych operacji. Jednak to nie ta umiejętność jest podstawą do ich codziennej praktyki - są oni przecież niezwykle skutecznymi bioenergoterapeutami. Właśnie ich skuteczność fascynuje ludzi na całym świecie
32 zakażenia i 58 wyzdrowień. Nowy przypadek Covid-19 w Moszczenicy
W województwie łódzkim są 32 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Jeden z przypadków dotyczy mieszkańca Moszczenicy w powiecie piotrkowskim.
33 nowe zakażenia w województwie, w tym 7 w powiecie piotrkowskim
W województwie łódzkim są 33 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Aż 7 nowych przypadków dotyczy mieszkańców gminy Czarnocin w powiecie piotrkowskim.
Kolejne zakażenia w Łódzkiem, także w Piotrkowie i powiecie
W województwie łódzkim jest 39 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Po jednym nowym przypadku odnotowano w Piotrkowie oraz powiecie piotrkowskim. 97 osób uznano za zdrowe.
Policjanci z drogówki po badaniach. Są już wszystkie wyniki
15 policjantów z piotrkowskiej drogówki, którzy trafili na obowiązkową kwarantanną, są już po badaniach na koronawirusa. Wszystkie wyniki badań są ujemne.
Policjant z piotrkowskiej drogówki zakażony koronawirusem
Koronawirus u policjanta piotrkowskiej policji. Chodzi o funkcjonariusza pracującego w Wydziale Ruchu Drogowego. Informację potwierdza biuro prasowe Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie. Ponadto 15 mundurowych - decyzją sanepidu - trafiło na kwarantannę.
Gmina Wola Krzysztoporska: Szkoły przygotowują się do 1 września
Ten rok szkolny będzie z pewnością zupełnie inny niż jeszcze 2 – 3 lat temu. Z powodu epidemii szkoły muszą wprowadzić szereg procedur. Jak placówki oświatowe na terenie gminy Wola Krzysztoporska przygotowują się do 1 września?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat