Artykuły do tagu: seans

Film "Kafarnaum" to kolejna propozycja, przygotowana przez pracowników piotrkowskiego kina Piksel. Seans odbędzie się w czwartek w Mediatece 800-lecia, początek o godzinie 18.00.
Kolejny seans w Kinie Piksel - Karski i władcy ludzkości
Już w czwartek (28 listopada) o 17.00 w piotrkowskim Kinie Piksel odbędzie się projekcja filmu pt. "Karski i władcy ludzkości". Film dotyczy życia i działalności Jana Karskiego, jego misji przekazania światu informacji o sytuacji Żydów na terenie okupowanej Polski.
Napisy końcowe
W ostatni wakacyjny czwartek w Rynku Trybunalskim były tłumy. To za sprawą ostatniego seansu w ramach cyklu "Kino na leżakach". Zainteresowanie akcją było tak duże, że dla wielu osób nie znalazło się już miejsc siedzący. To jednak nie stanowiło problemu, ponieważ przybyli zabrali ze sobą m.in koce bądź po prostu siadali na ziemi.
Ruszyło kino letnie w Piotrkowie
Kilkaset osób oglądało w czwartkowy wieczór film na leżakach. Na placu przy piotrkowskiej mediatece pokazano komedię romantyczną "Serce nie sługa".
Piotrkowianie rozpoczynają leżakowanie. Już w czwartek odbędzie się pierwsze w tym roku wakacyjny seans kina plenerowego. O godzinie 21.15 na parkingu przy ul. Narutowicza za miejskim amfiteatrem, wyświetlona zostanie francuska komedia "Dusigrosz".
Tanie seanse w kinie Helios! Do końca roku!
Skorzystaj ze specjalnych seansów filmowych w Kinie Helios. Od 30 kwietnia w każdy czwartek o godzinie 18:00 obejrzysz polskie filmy w dobrej cenie 10 zł! Już teraz sprawdź repertuar i wybierz film.
Pokaz filmu
Z okazji 75. rocznicy śmierci Stanisława Ignacego Witkiewicza KinODA zaprasza na pokaz filmu "Mistyfikacja". Seans odbędzie się w czwartek 18 września o godzinie 19.00 w ODA przy ul. Dąbrowskiego 5. Wstęp wolny.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na seans popularno-astronomiczny do najstarszego amatorskiego Planetarium w Polsce (I LO, Al. Kopernika 1), który odbędzie się 16 listopada.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat