Czy inteligentny dom potrafi myśleć samodzielnie?
Rozwój technologii, automatyki w naszych czasach jest już tak wysoki, że wprost nie da się go nie zauważyć. Już teraz wiele spraw można załatwić wyłącznie przy pomocy nowinek technologicznych.
Dom 
Najlepsze zabawki to kreatywne zabawki
Każde dziecko jest inne na swój sposób. Jedno dziecko ucieszy się z zabawek edukacyjnych i logicznych. A drugie bardziej zadowoli się z figurek, klocków, pojazdów oraz instrumentów muzycznych. Warto również każdemu dziecku nie zależnie od wieku kupować zabawki kreatywne.
Planujesz metamorfozę salonu? Zobacz, jak możesz odmienić wnętrze bez kosztownych remontów
Początek nowego roku rodzi w wielu osobach, poza noworocznymi postanowieniami, chęć dokonania jakiejś zmiany w swoim życiu. Często wybór pada na metamorfozę domowego i - nieco już opatrzonego - wnętrza. Jeżeli męczą się większe remonty, a na myśl o pyle i kurzu dostajesz gęsiej skórki, wybierz złoty środek w postaci dekoracji, które szybko i sprytnie odmienią Twój salon, a Tobie zaoszczędzą niewygody, dużych wydatków i konieczności sprzątania po ekipie remontowej.
Darmowe pożyczki
wczoraj, 09:34
Darmowe pożyczki
Wielu z nas znalazło się w sytuacji, kiedy przypływ szybkiej gotówki był konieczny do załatania dziury budżetowej czy pokrycia niespodziewanych wydatków. Nie zawsze mamy czas i możliwości, by przejść przez wszystkie formalności wymagane przez bank. Wówczas z pomocą może nam przyjść oferta darmowej pożyczki od instytucji pozabankowej.
Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach
Zaświadczenie potwierdzające zarobki wydłuża czas otrzymania pożyczki. Szczególnie gdy wniosek składasz w dzień wolny od pracy, w piątek po południu, czy będąc na L4. Jakby nie było, trzeba udać się do księgowości i poprosić o wystawienie zaświadczenia.
Odzież męska w dużych rozmiarach
Potrzebujesz modnego i stylowego ubrania, które będzie nie tylko wygodne, ale także dobrej jakości? Poszukiwania mogą być nie lada wyzwaniem, zwłaszcza jeśli jesteś nieco większych rozmiarów.
Pracodawcy cenią umiejętności twarde. Ale miękkie dadzą Ci pracę
Choć w ostatnim okresie najwięcej ofert pracy pojawia się na stanowisko programisty, to nie każdy kandydat specjalizujący się w tej dziedzinie może liczyć na zatrudnienie, gdyż oprócz kompetencji twardych, liczą się także kompetencje miękkie, a te, niezależnie od zawodu i rodzaju wykonywanych obowiązków, nie zawsze idą w parze z branżową wiedzą. Doradcy personalni przekonują, że o przyjęciu do pracy w 70% decydują umiejętności twarde, w pozostałych 30% kompetencje społeczne. Natomiast o utracie pracy rozstrzyga w 70% brak zdolności społecznych, w 30% zaś brak odpowiednich kwalifikacji merytorycznych. W dodatku wygląda na to, że tak określone proporcje mogą ulegać zmianie na korzyść kompetencji miękkich.
Pożyczka pod zastaw auta – dlaczego warto?
Potrzebujesz większej sumy pieniędzy? Na pewno myślisz o kredycie. Co jednak, gdy Twoja zdolność kredytowa jest niepełna i bank nie jest pewien co do Twojej płynności finansowej, która pozwoli na spłatę zobowiązania?
Latarka szperacz – czym kierować się podczas wyboru?
Latarki szperacze to profesjonalne źródła światła, które świetnie sprawdzają się w różnych, nawet trudnych warunkach. Doskonale oświetlają nawet spore obszary, przez co są cenione przez policję i inne służby mundurowe. W jakich jednak sytuacjach latarka szperacz może przydać się użytkownikowi indywidualnemu i na co zwrócić uwagę podczas jej zakupu?
Wzrasta sprzedaż samochodów w tym hybryd
Branża motoryzacyjna notuje największe wzrosty sprzedaży samochodów od 16 lat. Coraz większy udział w rynku mają auta hybrydowe, lider tego segmentu czyli Toyota odnotowała 119 procentowy wzrost sprzedaży takich pojazdów.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat