Zakaz mentoli nie zmieni palaczy. Konsumenci chcą mieć wybór i dostęp do wiedzy
Prawie połowa palaczy wybiera dziś papierosy mentolowe lub z kapsułką. Już od 20 maja br. będą ich pozbawieni, bo zacznie obowiązywać zakaz sprzedaży wyrobów tytoniowych o takim aromacie. Badania konsumenckie pokazują, że zakaz nie wpłynie radykalnie na rzucenie palenia. Prawie 90% palących mentole będzie palić nadal. Tylko co? Na rynku pozostaną jedynie alternatywy pod postacią e-papierosów i podgrzewaczy tytoniu typu IQOS.
Udana pożyczka dla seniora?
Statystyki pokazują, że aż 10% emerytów w Polsce korzysta z chwilówek – pieniądze zazwyczaj przeznaczają oni na remonty domowe, zakup lub naprawę sprzętu RTV i AGD, zabiegi zdrowotne czy prezenty dla najbliższych. Niektórzy przedsiębiorcy poświęcają szczególną uwagę starszym pożyczkobiorcom, doceniając ich rzetelność, systematyczność i odpowiedzialność. Jakie więc oferty są wyjątkowo korzystne dla emerytów? – sprawdź wiarygodne zestawienie już teraz!
Labrador - poznaj charakterystykę rasy oraz podstawy odżywiania i pielęgnacji labradorów
Labrador uchodzi za najbardziej przyjacielską i rodzinną rasę psa. Cechy i charakterystyczny wygląd labradorów sprawiają, że psy tej rasy są coraz bardziej popularne.
Elektronika – skuteczne rozwiązania dla przemysłu
Komputery przemysłowe jednopłytkowe wykorzystywane są szeroko w przemyśle. IPC, czyli komputery przemysłowe, dzięki swoim właściwościom, świetnie radzą sobie z analizą ogromnych zbiorów danych w czasie rzeczywistym, co usprawnia cały proces produkcyjny i pomaga w wyłapywaniu ewentualnych usterek i błędów.
Kupujemy auto do miasta - 3 cechy dobrego SUVa
Na początku XXI wieku samochody typu SUV nieśmiało wkroczyły na rynki światowe, by po kilkunastu latach niemal całkowicie je zdominować. SUVy to już coraz rzadziej samochody do jazdy po bezdrożach i górskich terenach, ale pełnoprawne miejskie auta.
Promocja na odzież i akcesoria marki Outhorn – skorzystaj z sezonowej wyprzedaży
Wiosna to najlepsza pora, by pozbyć się z szafy ubrań, których już nie nosisz i zrobić miejsce na nowe, wiosenne elementy odzieży. Aktualnie możesz kupić odzież i akcesoria marki Outhorn w znacząco niższych cenach. Wszystko za sprawą wyprzedaży: mid season sale. Sprawdź, co możesz kupić i w jakiej cenie.
O czym pisze Yuval Noah Harari?
Profesor Yuval Noah Harari jest z wykształcenia historykiem i filozofem, oprócz tego autorem trzech bestsellerów: „Sapiens: Od zwierząt do bogów”, „Homo Deus: Krótka historia jutra” i „21 lekcji na XXI wiek”. Harari urodził się w 1976 roku w Izraelu, tytuł doktora uzyskał w 2002 roku na Uniwersytecie Oksfordzkim. Początkowo w kręgu jego zainteresowań leżała głównie historia świata, średniowiecze i historia wojenna. Obecne Harari koncentruje się na pytaniach makrohistorycznych, takich jak: Jaki jest związek między historią a biologią? Jaka jest zasadnicza różnica między Homo sapiens a innymi zwierzętami? Czy w historii występuje sprawiedliwość? Czy historia ma określony kierunek? Czy stajemy się szczęśliwsi w miarę rozwoju ludzkości? Jakie zagadnienia etyczne podejmuje nauka i technologia XXI wieku?
Profesjonalnie stworzone CV
Profesjonalnie przygotowane Curriculum Vitae wymaga trochę czasu i sporo wiedzy, dlatego warto skorzystać z internetowego kreatora CV dostępnego na CV-maker.pl. Program ten z pewnością ułatwi przygotowanie dobrego dokumentu. Stworzenie reprezentatywnego i skrojonego na miarę życiorysu przyczyni się uzyskania satysfakcjonujących efektów w trakcie szukania pracy.
Łóżko do sypialni - wygoda czy wygląd co ważniejsze
Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że zdrowy sen jest niezwykle ważny. Aby móc cieszyć się wygodą i regenerować jak najszybciej, warto postawić na porządne materace. Jednak często zadajemy sobie pytanie czy ważniejszy jest wygląd czy wygoda. Co należy robić w takim przypadku?
Bezpieczne zakupy w czasach epidemii
Płatności bezgotówkowe, zwłaszcza te bezstykowe, są znacznie bardziej higieniczne niż rozliczanie się gotówką. Przy ich użyciu nie dochodzi do przekazywania sobie pieniędzy z rąk do rąk, a więc ograniczona zostaje możliwość rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii. W stanie zagrożenia epidemiologicznego to bezpieczna forma rozliczania się za zakupy – dlatego rekomenduje ją rząd.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat