Nie można jeszcze mówić o epidemii grypy, ale w niektórych szkołach w Piotrkowie z powodu zachorowań przychodzi na lekcje coraz mniej uczniów i nauczycieli.
Kradniemy z nudów
12.11.2009 14:11
Piotrek* ma 17 lat i na swoim koncie kradzieże z włamaniem, uszkodzenia mienia i zakłócanie porządku. Jarek* jest o trzy lata młodszy. Dla niego ukraść motocykl, pieniądze czy quada to niewielki problem. Często działają razem. Po interwencji policji i przesłuchaniu nieletni trafiają do Policyjnej Izby Dziecka, potem wracają do swoich szkół, domów i... nie zmieniają stylu spędzania wolnego czasu. Ich wizerunki są dobrze znane piotrkowskiej policji. Jak przerwać zamknięte koło patologii wśród młodzieży?
10 listopada przed godziną 20.00 przejeżdżający ulicą Sulejowską policjanci z „patrolówki” zauważyli młodego mężczyznę chodzącego po dachu wysokiego budynku.
11. listopada, 30 minut po północy policjanci z wydziału prewencji patrolując ulicę Łódzką zauważyli, jak mężczyzna uderzył w zaparkowanego przy chodniku fiata punto.
Ze względu na pogodę otwarcie lodowiska zostało przesunięte o trzy dni. Nowy sezon na lodowisku miejskim w Piotrkowie oficjalnie rozpocznie się w najbliższą środę (18 listopada).
Otwarcie galerii Focus Mall spowoduje z pewnością zwiększony ruch pojazdów w okolicach skrzyżowania Słowackiego – Kostromska oraz ulicach przyległych. Mieszkańcy ulicy Zamenhofa zgłosili problem, który na posiedzeniu Komisji Bezpieczeństwa poruszył radny Jan Dziemdziora.
Od 100 do nawet 120 osób dziennie korzysta z darmowych posiłków wydawanych na zlecenie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Piotrkowie.
Nie doczekałem się przeprosin od prezydenta miasta i prawdę mówiąc już ich nie oczekuję - powiedział poseł ziemi piotrkowskiej Antoni Macierewicz.
Złożenie doniesienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez piotrkowskie Koło Weteranów Lewicy zapowiedział podczas konferencji prasowej wiceprzewodniczący Ogólnokrajowego Związku b. Żołnierzy Konspiracyjnego Wojska Polskiego.
Do 2012 roku komendy straży pożarnej w całej Polsce muszą utworzyć nowe centra powiadamiania ratunkowego.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat