Do 2012 roku komendy straży pożarnej w całej Polsce muszą utworzyć nowe centra powiadamiania ratunkowego.
Został wymyślony nie tylko po to, żeby było śmieszniej, ale żeby było zdrowiej i lepiej - mawiał mistrz olimpijski w chodzie Robert Korzeniowski. NORDIC WALKING czyli forma rekreacji polegająca na marszach ze specjalnymi kijami trafił do Polski ze Skandynawii i powoli zyskuje coraz więcej zwolenników.
W mieszkaniu przy ul. Barlickiego ciężkiemu poparzeniu uległ 50-letni mężczyzna.
W Piotrkowie działa aż 13 rad osiedli. Od kilku lat jednostki pomocnicze gminy powstają jak grzyby po deszczu. W każdej radzie osiedla zasiada kilkanaście osób, wśród nich jest wielu miejskich rajców.
Od kilku tygodni trwają w Gorzkowicach prace przy budowie kompleksu rekreacyjno-sportowego o roboczej nazwie „Kopiec”.
Generalska nominacja
06.11.2009 17:15
Kapitan Stanisław Sojczyński - dowódca Konspiracyjnego Wojska Polskiego ma zostać generałem. Ministerstwo Obrony Narodowej przesłało odpowiedni wniosek do Kancelarii Prezydenta, a Lech Kaczyński awansował pośmiertnie słynnego Warszyca na stopień generała brygady.
O kolejny miesiąc przedłuży się sądowy konflikt dwóch prezesów - Stanisława Sipy i Dariusza Dzwonnika.
W przyszłym roku zapłacimy więcej za wodę. Taką informację przekazał dziś na antenie Strefy FM prezydent Krzysztof Chojniak.
20 tysięcy złotych to kwota, jaką władze Piotrkowa postanowiły przeznaczyć na pomoc dla mieszkańców opanowanego przez grypę naszego miasta partnerskiego na Ukrainie.
Focus Mall Piotrków: Program otwarcia galerii
W programie otwarcia galerii rozrywkowo-handlowej m.in. koncerty Afromental, Velvet i Kayah.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat