metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~małolata28.10.2014 11:35

Cześć, Szukamy właśnie z narzeczonym zespołu na swoje wesele. Polećcie jeśli znacie jakiś fajny zespół, który oprócz tego, że świetnie gra i bawią się wszyscy od najmłodszych do tych najstarszych ma też w swoich szeregach osobę, która pełni rolę tzw. wodzireja. Nie musi być to dosłownie wodzirej, raczej ktoś energiczny, otwarty z charyzmą, kto umie zabawić gości i poprowadzić wesele. Jakieś wspólne integrowanie rodzin, przyśpiewki z akordeonem przy stołach i zorganizuje super oczepiny. Znacie kogoś takiego? Jesteśmy w stanie zapłacić więcej, byleby wesele pozostało niezapomnianym :)

marcin44 ~marcin44 (Gość)12.03.2015 13:42

Może skontaktuj się z bandem – Clubbers Band, oni są z Włodawy. Mają swoją stronę – http://clubbersband.pl. Świetnie dobrali nam repertuar, nie było podpierania ścian, wszyscy się bawili na parkiecie.

cytat

Kal Drogo Kal Drogo20.04.2015 21:36

A DJ nie jest lepszą opcją? Myślę, że łatwiej o dobrego DJ niż dobry zespół. Plus koszta, zespół liczy sobie więcej.

cytat

sej ju ~sej ju (Gość)22.04.2015 01:35

dobry zespol bazujący na swoim sprawdzonym repertuarze ma zdecydowanie więcej możliwości
kolejna rzecz w naszym regione ciezko o dj ktory potrafi dobrze obsluzyc wesele. jesli myslisz, ze jakis dj sylwester, czy dj marcin, seba i inne to dobrzy dj czy tez wodzireje to po prostu sie mylisz zdecydowana wiekszosc z nich to ludzie ktorzy z muzyka maja wspolnego tyle co nic najczesciej nawet nie potrafia zaspiewac sto lat nakupili sprzetu za grube pieniadze i sie nimi bez glowy bawia
tyle w temacie
ale kazdy oczywiscie moze miec inne zdanie :)

cytat

kasownik ~kasownik (Gość)23.04.2015 23:04

ostrzegam wszystkich przed zespołem WIEŻA CIŚNIEŃ !!!!!!!! Bardzo niepoważni ,nieodpowiedzialni ludzie ! Potrafią 24 godz przed weselem oznajmić ,że nie będą grać nie podając konkretnego powodu a następnie okazuje się że grają u kogoś innego !!!!

cytat

kubbao ~kubbao (Gość)25.04.2015 15:38

"sej-ju" napisał(a):
Dj to opcja dobra dla tych którzy szukają oszczednosci w "zabawie swoich gości". Sej ju zgadzam się z Tobą.

cytat

WC ~WC (Gość)27.04.2015 19:34

Oj Kacperku, Kacperku....

cytat

zainteresowany91 ~zainteresowany91 (Gość)03.05.2015 22:52

Ja natomiast szukam organisty i skrzypiec na ślub w Piotrkowie, bo u mnie w parafii jest masakra. Może kogoś polecicie?

cytat

ep ~ep (Gość)04.05.2015 22:53

są dj-e, którzy dobrze zagrają na imprezie, np. dawid wisniewski, spoko gośc, ma pojęcie o tym co robi

cytat

noel ~noel (Gość)13.08.2015 16:42

A może DJ zamiast zespołu? Polecam panów z Flesh Agency, szczególnie Macieja Wilkanowskiego. Prawdziwi profesjonaliści, poprowadzą każdą imprezę, nie tylko wesele, bez problemu można do nich znaleźć kontakt w internecie, pan Maciej ma nawet własną stronę, wystarczy się skontaktować i dogadać.

cytat

pawel.mat33 pawel.mat3330.10.2015 17:43

Dobre opinie słyszałem o zespole http://www.zespolnafali.pl/, sam chciałbym ten zespół na swoje wesele. Zdecydowanie lubię taką muzykę niż DJa.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat