metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~małolata28.10.2014 11:35

Cześć, Szukamy właśnie z narzeczonym zespołu na swoje wesele. Polećcie jeśli znacie jakiś fajny zespół, który oprócz tego, że świetnie gra i bawią się wszyscy od najmłodszych do tych najstarszych ma też w swoich szeregach osobę, która pełni rolę tzw. wodzireja. Nie musi być to dosłownie wodzirej, raczej ktoś energiczny, otwarty z charyzmą, kto umie zabawić gości i poprowadzić wesele. Jakieś wspólne integrowanie rodzin, przyśpiewki z akordeonem przy stołach i zorganizuje super oczepiny. Znacie kogoś takiego? Jesteśmy w stanie zapłacić więcej, byleby wesele pozostało niezapomnianym :)

Carlos Santana ~Carlos Santana (Gość)04.12.2014 23:54

"Dobry klimat" to niezła kapela. Sam byłem chętny żeby ich zatrudnić na weselu córki, jednak cena była trochę za wysoka i żona zdecydowanie zaprotestowała.
Sam zespół gra dobrze, gitarzysta wymiata i widać duży profesjonalizm w całym bandzie. Macie kasę to bierzcie zespół w ciemno.
Polecam "Dobry klimat" i "DMP"...Ci ostatni są zresztą jeszcze drożsi...

cytat

kruchy kruchy14.12.2014 22:44

Jak najbardziej jestem za Dobrym Klimatem, Andrzejki w Pajęcznie 29.11 - mistrzostwo. Konkretni, otwarci ludzie. Wybawiony po wszystkie czasy.

cytat

ares1 ares115.12.2014 08:13

"kruchy" napisał(a):
Wybawiony po wszystkie czasy.


To do przyszłych Andrzejek masz spokój :)))

cytat

Zanzi Zanzi18.12.2014 10:37

Cytuję:
Zapobiegam postowi nad.

Hahahahaha, co to ku.... znaczy? Takiego zwrotu jeszcze nie widziałam, dobre. A ta kryptoreklama to działa Wam bardziej jak antyreklama. Bo jeśli zespół jest tak na siłę promowany tutaj i to przez Was samych, to znaczy, że jest on do kitu i nie ma wzięcia.

cytat

Jerzy ~Jerzy (Gość)30.12.2014 12:39

Kacperek...daj spokój. Po prostu róbcie swoje i samo się nakręci, tylko potrzeba czasu. Młody jesteś, musisz się troszkę cierpliwości nauczyć.

cytat

Czarnulka ~Czarnulka (Gość)20.01.2015 12:21

Zespół Calypso z Gospodarza. Wokalistka ładnie śpiewa a wokalista Marek,poza świetnym śpiewaniem, prowadzi wesele i świetnie zabawia gości, ma naprawdę świetną barwę głosu. Poza tymi zaletami z zespołem można ustalić dosłownie wszystko, jeśli chcesz przyśpiewki z akordeonem będziesz je miała. Są naprawdę dobrzy.

cytat

POGROMCZYNI LUDZKIEJ ZAWIŚCI ~POGROMCZYNI LUDZKIEJ ZAWIŚCI (Gość)20.01.2015 13:56

ares1 czyżbym wyczuwała zazdrość? w zasadzie co Ci to przeszkadza, że ktoś tu kogoś chwali. Może rzeczywiście jest wart polecenia? Co? Nie wpadłeś na to? Cóż...

cytat

megan ~megan (Gość)20.01.2015 16:34

"POGROMCZYNI-LUDZKIEJ-ZAWISCI" napisał(a):
czyżbym wyczuwała zazdrość? w zasadzie co Ci to przeszkadza, że ktoś tu kogoś chwali. Może rzeczywiście jest wart polecenia? Co? Nie wpadłeś na to? Cóż

:) każdy wpadł na coś innego, coś bardzo oczywistego. reklamę zespołu proponuję utworzyć np. w dziale OGŁOSZENIA

cytat

ares1 ares120.01.2015 16:58

"POGROMCZYNI-LUDZKIEJ-ZAWISCI" napisał(a):
ares1 czyżbym wyczuwała zazdrość?


Tak, szczególnie kiedy się promuje samego siebie :)))

cytat

ares1 ares121.01.2015 08:33

"percola" napisał(a):
To jeśli Ci to kolego przeszkadza po prostu na to forum nie zaglądaj. Proste!
Widzę, że wielu ludziom psujesz nerwy na tym forum i w tym mieście.
W sumie, być taką szują to nieciekawa sprawa.


Pochwal się z jakiej kapeli się produkujesz???Bo wydaje mi się że z tej która nie ma klientów :))) i produkuje się na siłę :)))

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat