metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~małolata28.10.2014 11:35

Cześć, Szukamy właśnie z narzeczonym zespołu na swoje wesele. Polećcie jeśli znacie jakiś fajny zespół, który oprócz tego, że świetnie gra i bawią się wszyscy od najmłodszych do tych najstarszych ma też w swoich szeregach osobę, która pełni rolę tzw. wodzireja. Nie musi być to dosłownie wodzirej, raczej ktoś energiczny, otwarty z charyzmą, kto umie zabawić gości i poprowadzić wesele. Jakieś wspólne integrowanie rodzin, przyśpiewki z akordeonem przy stołach i zorganizuje super oczepiny. Znacie kogoś takiego? Jesteśmy w stanie zapłacić więcej, byleby wesele pozostało niezapomnianym :)

Obserwator DWA ~Obserwator DWA (Gość)31.10.2015 20:33

Witam- najlepszy zespół jaki widziałem na weselu to zespół ZDARTA PŁYTA Z Bełchatowa REWELACJA.Graja super, bawią gości weselnych.Zachowują się wspaniale. Gorąco POLECAM.

cytat

komuch ~komuch (Gość)01.11.2015 18:47

jeszcze numer podaj

cytat

dwaerr ~dwaerr (Gość)02.11.2015 10:22

Ja zdecydowanie polecam zespół muzyczny Przyjaciele z giżycka. Ich repertuar można zobaczyć na stronie przyjaciele-zespol.pl a występ na filmiku z yutuoba. Ta trzy osobowa kapela grała na weselu mojej siostry i nie było osoby, której by się nie podobała. Obok muzyki na parkiecie serwowali zabawę przy stole.

cytat

lalka ~lalka (Gość)03.11.2015 14:33

Wlodarczyk band, podobno grywa na weselach. Po kampanii może ma wole terminy :-)

cytat

ares1 ares104.11.2015 07:24

Jak się zwie zespół Pana Włodarczyka???

cytat

qqwwee ~qqwwee (Gość)10.11.2015 11:24

Nie podniecajcie sie tymi zespołami. Te zespoły co dobrze grają tu nikt nie poleca a szkoda. Tu działa tylko autopromocja. A żeby wybrać dobry zespół trzeba trochę pojeździć posłuchać jak grają? wybrać sie na próbę do zespołu, poznać ich trochę. Zebrać opinie ale nie te w internecie tylko od osób, które miały ostatnio wesela lub na nich były, domy weselne, kucharki, filmowcy i fotografowie mają dobą wiedze na ten temat. Ponadto istotne jaki skład zespołu ile osób?

cytat

komuch ~komuch (Gość)12.11.2015 23:28

Proponuję usunąć ten temat

cytat

aauero ~aauero (Gość)14.11.2015 12:47

DMP fajnie gra na zabawach w Starej Wsi

cytat

Imprezowicz ~Imprezowicz (Gość)16.11.2015 10:31

He he - "bryndza z nyndzą" nie da się tego określić!!!!!!!!! LIPA BYŁA

"aauero" napisał(a):

cytat

JO Anna ~JO Anna (Gość)09.12.2015 11:21

Też bym się zastanowiła bardziej nad DJ-em- na zespoły trzeba uważać- często nie grają na żywo, a kasują dużo. U mnie na weselu grał DJ z Flesh Agency- Piotrek- puszczał świetną muzykę, prowadził cała imprezę- konkursy, oczepiny itp. oprócz tego jeszcze zaproponował piękną dekorację światłem- czyli 3 ważne sprawy w jednym miałam zorganizowane. Warto się zapoznać z ich ofertą naprawdę, bo na zespół można się naciąć- http://www.djnaimpreze.info/

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat