metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~małolata28.10.2014 11:35

Cześć, Szukamy właśnie z narzeczonym zespołu na swoje wesele. Polećcie jeśli znacie jakiś fajny zespół, który oprócz tego, że świetnie gra i bawią się wszyscy od najmłodszych do tych najstarszych ma też w swoich szeregach osobę, która pełni rolę tzw. wodzireja. Nie musi być to dosłownie wodzirej, raczej ktoś energiczny, otwarty z charyzmą, kto umie zabawić gości i poprowadzić wesele. Jakieś wspólne integrowanie rodzin, przyśpiewki z akordeonem przy stołach i zorganizuje super oczepiny. Znacie kogoś takiego? Jesteśmy w stanie zapłacić więcej, byleby wesele pozostało niezapomnianym :)

czoper3212 czoper321204.05.2016 18:04

Sam jestem muzykiem i po przeczytaniu opinii , żle mi się robi. Jeśli ktoś pochwali jakiś zespół to na drugi dzień , jest już ktoś z branży i konkurencji , kto ten zespół oczernia. Tyle jadu nienawiści do kolegów po fachu jeszcze nie widziałem i to forum pełni rolę kłębowiska żmij
..
.

cytat

stary kawaler ~stary kawaler (Gość)07.05.2016 17:22

Dajcie se lepiej z tym spokój!

cytat

Kingaaa ~Kingaaa (Gość)04.11.2016 10:30

Jak ktoś promuje swój zespół muzyczny to warto nie tylko polecać się na forach, ale dodać się również do wyszukiwarek zespołów jak https://www.twojaoprawamuzyczna.pl/ - ludzie chętnie wchodzą na takie strony, bo mogą wygodnie przejrzeć sobie wiele ofert w jednym miejscu.

cytat

Tuperka ~Tuperka (Gość)18.08.2017 10:06

Nie ma co nawet szukać zespołu, jeśli kogoś na imprezę to tylko DJ. Goście będą się bawić znacznie lepiej i to co istotne niezależnie od wieku. My tak wybraliśmy Kubę z Playdjs - niska cena, a goście bawili się znakomicie.

cytat

dj-zenek ~dj-zenek (Gość)18.08.2017 12:37

Bardzo dobrą opinią cieszy się dj-Zenek z Gościmowic Drugich.

cytat

Igor78 ~Igor78 (Gość)12.12.2017 10:15

Zespół na wesele? Najlepsi są http://zespolrevers.net.pl/ . Kolega polecił mi i wybrałem ten zespół na wesele. Są najlepsi!

cytat

Amutarek22 ~Amutarek22 (Gość)24.01.2018 11:39

Mam wrażenie że cieżko tak podać jedną z góry określoną stawkę, co Dj to cena. Ale za to mogę polecić jednego DJ, a mianowicie Macieja Wilkanowskiego.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat