metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~małolata28.10.2014 11:35

Cześć, Szukamy właśnie z narzeczonym zespołu na swoje wesele. Polećcie jeśli znacie jakiś fajny zespół, który oprócz tego, że świetnie gra i bawią się wszyscy od najmłodszych do tych najstarszych ma też w swoich szeregach osobę, która pełni rolę tzw. wodzireja. Nie musi być to dosłownie wodzirej, raczej ktoś energiczny, otwarty z charyzmą, kto umie zabawić gości i poprowadzić wesele. Jakieś wspólne integrowanie rodzin, przyśpiewki z akordeonem przy stołach i zorganizuje super oczepiny. Znacie kogoś takiego? Jesteśmy w stanie zapłacić więcej, byleby wesele pozostało niezapomnianym :)

ania ania27.01.2015 09:11

a ja bardzo gorąco polecam ten zespół .... http://www.zespoltristan.pl/

bawiliśmy się niejeden raz na weselu z nimi i z całego serca gorąco polecamy

cytat

POGROMCZYNI-LUDZKIEJ-ZAWISCI ~POGROMCZYNI-LUDZKIEJ-ZAWISCI (Gość)27.01.2015 23:30

To uważajcie, bo zaraz Was ares1 skwituje.

cytat

maniek ~maniek (Gość)28.01.2015 08:41

"POGROMCZYNILUDZKIEJZAWISCI" napisał(a):
To uważajcie, bo zaraz Was ares1 skwituje.

co innego polecenie jakiegoś zespołu, a co innego nachalna reklama, ty raczej tego nie rozróżniasz

cytat

POGROMCZYNI-LUDZKIEJ-ZAWISCI ~POGROMCZYNI-LUDZKIEJ-ZAWISCI (Gość)28.01.2015 23:39

Człowieku, uważam, że powinni odłączyć ci internet. Nie mam nic wspólnego z tymi usługami, wbiłam tu z ciekawości i zadałam sobie pytanie: co Ty tu robisz?

cytat

ares1 ares128.01.2015 23:54

"POGROMCZYNILUDZKIEJZAWISCI" napisał(a):
To uważajcie, bo zaraz Was ares1 skwituje.


lewatywę sobie zapodam!!!

cytat

Katie ~Katie (Gość)06.02.2015 15:59

A ktoś coś może powiedzieć o zespole Niezły numer z Gomunic? Jacy są? Jak zabawiają gości? Jaką muzykę grają? Ktoś miał z nimi do czynienia?

cytat

monikabercia monikabercia13.02.2015 10:55

Na moim weselu grał zespół Faktor i szczerze mogę go polecić. Oferują dokładnie to, co wypisałaś, czyli oprócz gry na sprzęcie podłączonym do głośników grają i zabawiają z instrumentami. Przechodzą od stolika do stolika z akordeonem i saksofonem zabawiając gości. Świetne mieli gry weselne podczas oczepin. Podkreślę, że nie były to wiejskie przyśpiewki i zabawy w stylu dobieranie się do Panny Młodej, lecz gustowne i zabawne.
Polecę również zespół Skandale. Bardzo znany w regionie Zduńskiej Woli i Sieradza zespół. Grają na najważniejszych sylwestrach i balach, gdzie przychodzi po 300 osób. Świetnie grają młodzieżowe piosenki i dla starszych. Bawiłam się kilka razy z nimi i było super.

Pozdrawiam

Monika

[url=http://www.zespolnawesele-lodzkie]Zespół na wesele[/url]

cytat

monikabercia monikabercia13.02.2015 10:57

Na moim weselu grał zespół Faktor i szczerze mogę go polecić. Oferują dokładnie to, co wypisałaś, czyli oprócz gry na sprzęcie podłączonym do głośników grają i zabawiają z instrumentami. Przechodzą od stolika do stolika z akordeonem i saksofonem zabawiając gości. Świetne mieli gry weselne podczas oczepin. Podkreślę, że nie były to wiejskie przyśpiewki i zabawy w stylu dobieranie się do Panny Młodej, lecz gustowne i zabawne.
Polecę również zespół Skandale. Bardzo znany w regionie Zduńskiej Woli i Sieradza zespół. Grają na najważniejszych sylwestrach i balach, gdzie przychodzi po 300 osób. Świetnie grają młodzieżowe piosenki i dla starszych. Bawiłam się kilka razy z nimi i było super.

Pozdrawiam

Monika

[url=http://www.zespolnawesele-lodzkie.pl]Zespół na wesele[/url]

cytat

michal ~michal (Gość)15.02.2015 17:17

u nas grał zespół TROPIC, 6 osób prawdziwe instrumenty. fajnie grają polecam kontakt 516892850

cytat

Agnieszka... ~Agnieszka... (Gość)17.02.2015 13:54

Ja uważam że zamiast ZESPOŁU może być DJ WODZIREJ MARCIN, znakomita sprawa,
nie fałszuje , gra z płyt, do tego dopieści imprezę jak tylko będzie mógł.
Godny Polecenia www.DjMarcin.pl

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat