metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~małolata28.10.2014 11:35

Cześć, Szukamy właśnie z narzeczonym zespołu na swoje wesele. Polećcie jeśli znacie jakiś fajny zespół, który oprócz tego, że świetnie gra i bawią się wszyscy od najmłodszych do tych najstarszych ma też w swoich szeregach osobę, która pełni rolę tzw. wodzireja. Nie musi być to dosłownie wodzirej, raczej ktoś energiczny, otwarty z charyzmą, kto umie zabawić gości i poprowadzić wesele. Jakieś wspólne integrowanie rodzin, przyśpiewki z akordeonem przy stołach i zorganizuje super oczepiny. Znacie kogoś takiego? Jesteśmy w stanie zapłacić więcej, byleby wesele pozostało niezapomnianym :)

komuch ~komuch (Gość)12.11.2015 23:28

Proponuję usunąć ten temat

cytat

qqwwee ~qqwwee (Gość)10.11.2015 11:24

Nie podniecajcie sie tymi zespołami. Te zespoły co dobrze grają tu nikt nie poleca a szkoda. Tu działa tylko autopromocja. A żeby wybrać dobry zespół trzeba trochę pojeździć posłuchać jak grają? wybrać sie na próbę do zespołu, poznać ich trochę. Zebrać opinie ale nie te w internecie tylko od osób, które miały ostatnio wesela lub na nich były, domy weselne, kucharki, filmowcy i fotografowie mają dobą wiedze na ten temat. Ponadto istotne jaki skład zespołu ile osób?

cytat

ares1 ares104.11.2015 07:24

Jak się zwie zespół Pana Włodarczyka???

cytat

lalka ~lalka (Gość)03.11.2015 14:33

Wlodarczyk band, podobno grywa na weselach. Po kampanii może ma wole terminy :-)

cytat

dwaerr ~dwaerr (Gość)02.11.2015 10:22

Ja zdecydowanie polecam zespół muzyczny Przyjaciele z giżycka. Ich repertuar można zobaczyć na stronie przyjaciele-zespol.pl a występ na filmiku z yutuoba. Ta trzy osobowa kapela grała na weselu mojej siostry i nie było osoby, której by się nie podobała. Obok muzyki na parkiecie serwowali zabawę przy stole.

cytat

komuch ~komuch (Gość)01.11.2015 18:47

jeszcze numer podaj

cytat

Obserwator DWA ~Obserwator DWA (Gość)31.10.2015 20:33

Witam- najlepszy zespół jaki widziałem na weselu to zespół ZDARTA PŁYTA Z Bełchatowa REWELACJA.Graja super, bawią gości weselnych.Zachowują się wspaniale. Gorąco POLECAM.

cytat

pawel.mat33 pawel.mat3330.10.2015 17:43

Dobre opinie słyszałem o zespole http://www.zespolnafali.pl/, sam chciałbym ten zespół na swoje wesele. Zdecydowanie lubię taką muzykę niż DJa.

cytat

noel ~noel (Gość)13.08.2015 16:42

A może DJ zamiast zespołu? Polecam panów z Flesh Agency, szczególnie Macieja Wilkanowskiego. Prawdziwi profesjonaliści, poprowadzą każdą imprezę, nie tylko wesele, bez problemu można do nich znaleźć kontakt w internecie, pan Maciej ma nawet własną stronę, wystarczy się skontaktować i dogadać.

cytat

ep ~ep (Gość)04.05.2015 22:53

są dj-e, którzy dobrze zagrają na imprezie, np. dawid wisniewski, spoko gośc, ma pojęcie o tym co robi

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat