metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~małolata28.10.2014 11:35

Cześć, Szukamy właśnie z narzeczonym zespołu na swoje wesele. Polećcie jeśli znacie jakiś fajny zespół, który oprócz tego, że świetnie gra i bawią się wszyscy od najmłodszych do tych najstarszych ma też w swoich szeregach osobę, która pełni rolę tzw. wodzireja. Nie musi być to dosłownie wodzirej, raczej ktoś energiczny, otwarty z charyzmą, kto umie zabawić gości i poprowadzić wesele. Jakieś wspólne integrowanie rodzin, przyśpiewki z akordeonem przy stołach i zorganizuje super oczepiny. Znacie kogoś takiego? Jesteśmy w stanie zapłacić więcej, byleby wesele pozostało niezapomnianym :)

zainteresowany91 ~zainteresowany91 (Gość)03.05.2015 22:52

Ja natomiast szukam organisty i skrzypiec na ślub w Piotrkowie, bo u mnie w parafii jest masakra. Może kogoś polecicie?

cytat

WC ~WC (Gość)27.04.2015 19:34

Oj Kacperku, Kacperku....

cytat

kubbao ~kubbao (Gość)25.04.2015 15:38

"sej-ju" napisał(a):
Dj to opcja dobra dla tych którzy szukają oszczednosci w "zabawie swoich gości". Sej ju zgadzam się z Tobą.

cytat

kasownik ~kasownik (Gość)23.04.2015 23:04

ostrzegam wszystkich przed zespołem WIEŻA CIŚNIEŃ !!!!!!!! Bardzo niepoważni ,nieodpowiedzialni ludzie ! Potrafią 24 godz przed weselem oznajmić ,że nie będą grać nie podając konkretnego powodu a następnie okazuje się że grają u kogoś innego !!!!

cytat

sej ju ~sej ju (Gość)22.04.2015 01:35

dobry zespol bazujący na swoim sprawdzonym repertuarze ma zdecydowanie więcej możliwości
kolejna rzecz w naszym regione ciezko o dj ktory potrafi dobrze obsluzyc wesele. jesli myslisz, ze jakis dj sylwester, czy dj marcin, seba i inne to dobrzy dj czy tez wodzireje to po prostu sie mylisz zdecydowana wiekszosc z nich to ludzie ktorzy z muzyka maja wspolnego tyle co nic najczesciej nawet nie potrafia zaspiewac sto lat nakupili sprzetu za grube pieniadze i sie nimi bez glowy bawia
tyle w temacie
ale kazdy oczywiscie moze miec inne zdanie :)

cytat

Kal Drogo Kal Drogo20.04.2015 21:36

A DJ nie jest lepszą opcją? Myślę, że łatwiej o dobrego DJ niż dobry zespół. Plus koszta, zespół liczy sobie więcej.

cytat

marcin44 ~marcin44 (Gość)12.03.2015 13:42

Może skontaktuj się z bandem – Clubbers Band, oni są z Włodawy. Mają swoją stronę – http://clubbersband.pl. Świetnie dobrali nam repertuar, nie było podpierania ścian, wszyscy się bawili na parkiecie.

cytat

Agnieszka... ~Agnieszka... (Gość)17.02.2015 13:54

Ja uważam że zamiast ZESPOŁU może być DJ WODZIREJ MARCIN, znakomita sprawa,
nie fałszuje , gra z płyt, do tego dopieści imprezę jak tylko będzie mógł.
Godny Polecenia www.DjMarcin.pl

cytat

michal ~michal (Gość)15.02.2015 17:17

u nas grał zespół TROPIC, 6 osób prawdziwe instrumenty. fajnie grają polecam kontakt 516892850

cytat

monikabercia monikabercia13.02.2015 10:57

Na moim weselu grał zespół Faktor i szczerze mogę go polecić. Oferują dokładnie to, co wypisałaś, czyli oprócz gry na sprzęcie podłączonym do głośników grają i zabawiają z instrumentami. Przechodzą od stolika do stolika z akordeonem i saksofonem zabawiając gości. Świetne mieli gry weselne podczas oczepin. Podkreślę, że nie były to wiejskie przyśpiewki i zabawy w stylu dobieranie się do Panny Młodej, lecz gustowne i zabawne.
Polecę również zespół Skandale. Bardzo znany w regionie Zduńskiej Woli i Sieradza zespół. Grają na najważniejszych sylwestrach i balach, gdzie przychodzi po 300 osób. Świetnie grają młodzieżowe piosenki i dla starszych. Bawiłam się kilka razy z nimi i było super.

Pozdrawiam

Monika

[url=http://www.zespolnawesele-lodzkie.pl]Zespół na wesele[/url]

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat