metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~małolata28.10.2014 11:35

Cześć, Szukamy właśnie z narzeczonym zespołu na swoje wesele. Polećcie jeśli znacie jakiś fajny zespół, który oprócz tego, że świetnie gra i bawią się wszyscy od najmłodszych do tych najstarszych ma też w swoich szeregach osobę, która pełni rolę tzw. wodzireja. Nie musi być to dosłownie wodzirej, raczej ktoś energiczny, otwarty z charyzmą, kto umie zabawić gości i poprowadzić wesele. Jakieś wspólne integrowanie rodzin, przyśpiewki z akordeonem przy stołach i zorganizuje super oczepiny. Znacie kogoś takiego? Jesteśmy w stanie zapłacić więcej, byleby wesele pozostało niezapomnianym :)

gulczas ~gulczas (Gość)10.02.2016 10:27

polecam zespół mix z bełchatowa i tez fajniej graja i umnie tez rewelacja

cytat

Gość Weselny ~Gość Weselny (Gość)06.02.2016 00:06

Niestety, ale nie polecam tego zespołu. W tamtym roku bawiłam się na weselu u mojej przyjaciółki i grał tam właśnie zespół TRISTAN. Jedyny pozytyw w tym zespole to wokalistka (blondynka), która ma na prawdę ładny głos - pozostała część zespołu to porażka. Najgorszy był ten starszy Pan (właściciel), który piał do mikrofonu - bo śpiewem tego nie można nazwać. Młodzi również nie byli zadowoleni z zespołu. Zespół robił strasznie długie przerwy na posiłek.

cytat

ares1 ares121.01.2016 07:52

Nie ma to jak autoreklama :)))

cytat

kazikstych kazikstych21.01.2016 07:19

My swój zespół na wesele http://www.zespolnafali.pl/ znaleźliśmy na tej stronie. Polecam.

cytat

aida aida11.12.2015 13:46

Jeżeli ktoś szuka kapeli weselnej, to niech zajrzy na katalog http://www.zespoly-muzyczne.info/ - tam zespoły na wesele posrtowane według województw (także miast), więc łatwo znaleźć. Przydają się opinie oraz oceny wystawione przez tych, którzy już dany zespół słyszeli.

cytat

qaqa ~qaqa (Gość)10.12.2015 20:28

Tristan zapewnia dobrą muzykę ? puszczana jest z playbacku.

cytat

GOSC. ~GOSC. (Gość)09.12.2015 20:56

Zespół Tristan z Wolborza jest godny polecenia .Zespół zapewnia dobra muzyke i bardzo dobra zabawe .Polecam.

cytat

JO Anna ~JO Anna (Gość)09.12.2015 11:21

Też bym się zastanowiła bardziej nad DJ-em- na zespoły trzeba uważać- często nie grają na żywo, a kasują dużo. U mnie na weselu grał DJ z Flesh Agency- Piotrek- puszczał świetną muzykę, prowadził cała imprezę- konkursy, oczepiny itp. oprócz tego jeszcze zaproponował piękną dekorację światłem- czyli 3 ważne sprawy w jednym miałam zorganizowane. Warto się zapoznać z ich ofertą naprawdę, bo na zespół można się naciąć- http://www.djnaimpreze.info/

cytat

Imprezowicz ~Imprezowicz (Gość)16.11.2015 10:31

He he - "bryndza z nyndzą" nie da się tego określić!!!!!!!!! LIPA BYŁA

"aauero" napisał(a):

cytat

aauero ~aauero (Gość)14.11.2015 12:47

DMP fajnie gra na zabawach w Starej Wsi

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat