Artykuły do tagu: zdrowie

Koronawirus: nowe przypadki zakażeń i wyzdrowień w województwie
28 nowych zakażeń i 22 wyzdrowienia - tak prezentują się najnowsze statystyki dotyczące koronawirusa w województwie łódzkim. Biuro prasowe wojewody poinformowało także o śmierci dwóch osób z powodu Covid-19.
Potwierdzono 22 nowe przypadki koronawirusem w Łódzkiem
W województwie łódzkim odnotowano 22 nowe przypadki zakażenia koronawirusem - poinformowało w popołudniowym komunikacie biuro prasowe wojewody. Jeden z nich, dotyczy powiatu piotrkowskiego.
Pracownik piotrkowskiego szpitala zakażony koronawirusem
Badania potwierdziły zakażenie koronawirusem u pracownika Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie. To osoba, która pracowała na oddziale wewnętrznym. Przebadano także pozostały personel i pacjentów, ich wyniki były ujemne.
18 nowych zakażeń koronawirusem w naszym województwie
W województwie łódzkim jest 18 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
Po wiosennych burzach pyłki roślin wciąż utrzymują się w powietrzu
Wbrew przypuszczeniom, po wiosennych burzach uczulające fragmenty ziaren pyłków roślin utrzymują się w powietrzu godzinami – informuje pismo "Environmental Science & Technology".
Kolejne śmiertelne ofiary koronawirusa w naszym regionie
Biuro prasowe wojewody łódzkiego poinformowało w sobotę rano o siedmiu zgonach z powodu koronawirusa.
Pediatra: dzieci na ogół nie zakażają dorosłych koronawirusem
Dzieci na ogół nie zakażają dorosłych koronawirusem SARS-CoV-2, jest wręcz odwrotnie. Wszystkie dzieci z zakażeniem, które do nas trafiły, zakaziły się od dorosłych – powiedział w rozmowie z PAP dr hab. Ernest Kuchar z WUM. Dodał, że w Polsce nie stwierdzono przypadków podobnych do choroby Kawasakiego.
Więcej wyzdrowień niż zakażeń - stan na czwartek
6 nowych zakażeń koronawirusem odnotowano na terenie województwa łódzkiego, natomiast 17 kolejnych osób wyzdrowiało. Informację przekazało biuro prasowe wojewody łódzkiego.
16 nowych zakażeń i 15 wyzdrowień
Biuro Prasowe wojewody łódzkiego poinformowało w środę po południu o 16 kolejnych zakażeniach koronawirusem w naszym województwie. Z kolei 15 osób wyzdrowiało.
Znów więcej zdrowych niż zakażonych
6 nowych zakażeń i 10 kolejnych osób zdrowych - tak prezentują się najnowsze dane dotyczące koronawirusa w województwie łódzkim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat