Artykuły do tagu: zdrowie

Jak działa soniczna szczoteczka do zębów?
Soniczna szczoteczka do zębów to nie tylko efektywniejsze mycie zębów, ale przede wszystkim wygoda. Użytkownicy tego typu szczotek często przyznają, że już po kilkukrotnym zastosowaniu zauważyli wyraźnie bielsze zęby, a niektórzy porównują nawet efekt umycia zębów szczoteczką soniczną z zabiegiem czyszczenia wykonanym przez dentystę.
Dopalacze jak narkotyki. Zaostrzone przepisy weszły w życie
Teraz dopalacze są traktowane jak narkotyki. W życie weszły zaostrzone przepisy prawa karnego. Nic dziwnego, że rząd poszedł na wojnę z handlarzami dopalaczami. W całym kraju, nawet w naszym regionie, środki te zebrały śmiertelne żniwo.
Bezpłatne badania w szpitalu w Bełchatowie
Profilaktyka ratuje życie. Skorzystaj z bezpłatnych badań w bełchatowskim szpitalu. 8 grudnia w pawilonie A na parterze (ul. Czapliniecka 123) będzie można wykonać bezpłatne badania w kierunku wykrycia nowotworu piersi, nowotworu skóry i nowotworu tarczycy.
7 nawyków szczupłej kobiety
Odchudzanie nigdy nie było takie proste. Mamy dostęp do setek stron, artykułów, książek i tutoriali, które mówią nam jak schudnąć. Oglądamy programy, prowadzone przez znanych i uznanych trenerów. Na naszych oczach zmieniają grubasa w łabędzia. Zmieniają jego nawyki żywieniowe i wyciskają siódme poty na treningach. Możemy przecież zrobić dokładnie to samo. Korzystamy z tych narzędzi. Próbujemy kilku diet, często dość surowych.
Aktywnie i zdrowo w Lubiaszowie
"W zdrowym ciele, zdrowy duch" – wiedzą o tym mieszkańcy wsi Lubiaszów w gminie Wolbórz, którzy w ramach projektu otrzymali od starosty powiatu piotrkowskiego sprzęt do ćwiczeń.
Ruszają badania kliniczne w bełchatowskim szpitalu
Pacjenci mogą zyskać dostęp do nowej formy terapii, a szpital w Bełchatowie prestiżowe miejsce w historii rozwoju medycyny. Po raz pierwszy w lecznicy przy Czaplinieckiej prowadzone będą badania kliniczne.
Zapraszają na Obchody Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego
Szpital wojewódzki w Bełchatowie zaprasza na Obchody Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, które odbędą się w Oddziale Psychiatrycznym I placówki przy ulicy Czaplinieckiej 123.
Paweł Kowalczyk stawia na zdrowie i rozwój
Paweł Kowalczyk, kandydat Koalicji Obywatelskiej nr 1 do Sejmiku Województwa Łódzkiego nie marnuje swojego czasu podczas kampanii wyborczej. #PostawNaZdrowieIRozwój – tak prezentuję się hasło wyborcze „jedynki” na liście KO i właśnie w tych dziedzinach Paweł czuje się najlepiej.
Zdrowy styl życia – jak znaleźć na niego czas?
Wbrew pozorom, zdrowy styl życia ma swoje wady, a jedną z nich jest czas, który pochłania. Zobacz, jak bez problemu znaleźć czas na zdrowe jedzenie, sport i rozwój osobisty.
Piotrkowianie badali się podczas
Kilkanaście namiotów stanęło w niedzielę 30 września w parku śródmiejskim im. św. Jana Pawła II. Miejsca w nich zajęli specjaliści, którzy służyli poradą w najróżniejszych dziedzinach medycznych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat