Artykuły do tagu: zdrowie

Odchudzanie po 50-tce - jak robić to z głową?
Masa ciała może rosnąć wraz z upływem lat - od tego truizmu zaczyna swoje porady ekspert z https://greenbarleyplus.pl/. Im starsi jesteśmy, tym wolniejszy jest nasz metabolizm, dlatego trudniej jest nam zrzucić zbędne kilogramy. Okazuje się więc, że odchudzanie po pięćdziesiątym roku życia może być znacznie trudniejszym zadaniem niż jeszcze kilka lat wcześniej. Kiedy metabolizm zaczyna spowalniać, wzrasta nasza masa tłuszczowa ciała, a to może przyczynić się do szybkiego rozwoju nadwagi, która może przerodzić się w otyłość. Jednak to nie oznacza, że nie ma czegoś takiego, jak skuteczne odchudzanie po pięćdziesiątce.
Jak odchudzać się zdrowo?
Sposobów na odchudzanie, jest wiele. Jednym z najlepszych jest zdrowe odżywanie, czyli ograniczenie jedzenia, wprowadzenie wielu zmian w codziennej diecie, a także zwiększenie aktywności ruchowej ciała. Dodatkowo podczas odchudzania warto zastosować wspomagacze, które dostępne są w postaci tabletek lub herbatek odchudzających. Jednak trzeba pamiętać, że nie dadzą one żadnych rezultatów jeśli nie zmienimy swoich nawyków żywieniowych, a także nie zwiększymy aktywności fizycznej w codziennym życiu.
Wkrótce ferie zimowe. Przed wyjazdem pamiętaj o karcie EKUZ!
W Łódzkiem ferie rozpoczną się 11 lutego. Osoby, które planują ferie za granicą lub nawet krótki wypad na narty powinny pamiętać o karcie EKUZ! W środę w salach obsługi NFZ w Łodzi i delegaturach wydano w sumie 741 kart EKUZ.
Trwa szczyt zachorowań na grypę
Od kilku lat szczyt zachorowań na grypę przypada na okres od stycznia do marca. W styczniu 2019 r. piotrkowski sanepid odnotował 574 przypadki grypy w naszym regionie. Jednak w województwie łódzkim w ostatnim tygodniu stycznia zarejestrowano 10 051 przypadków zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę oraz zachorowania grypopodobne.
Gdzie leczyć się w święta?
Sprawdź, gdzie w czasie Bożego Narodzenia szukać pomocy lekarskiej.
Cera trądzikowa - jak ją zwalczyć?
Trądzik dotyczyć może osób w każdym wieku. Zarówno nastolatków, jak i osób dorosłych. Posiadanie cery trądzikowej wiążę się z koniecznością stosowania odpowiedniej pielęgnacji. Warto wiedzieć, jak postępować ze swoją skóra, aby uniknąć powstawania zmian trądzikowych - pisze autor strony nonacne.
Jak działa soniczna szczoteczka do zębów?
Soniczna szczoteczka do zębów to nie tylko efektywniejsze mycie zębów, ale przede wszystkim wygoda. Użytkownicy tego typu szczotek często przyznają, że już po kilkukrotnym zastosowaniu zauważyli wyraźnie bielsze zęby, a niektórzy porównują nawet efekt umycia zębów szczoteczką soniczną z zabiegiem czyszczenia wykonanym przez dentystę.
Dopalacze jak narkotyki. Zaostrzone przepisy weszły w życie
Teraz dopalacze są traktowane jak narkotyki. W życie weszły zaostrzone przepisy prawa karnego. Nic dziwnego, że rząd poszedł na wojnę z handlarzami dopalaczami. W całym kraju, nawet w naszym regionie, środki te zebrały śmiertelne żniwo.
Bezpłatne badania w szpitalu w Bełchatowie
Profilaktyka ratuje życie. Skorzystaj z bezpłatnych badań w bełchatowskim szpitalu. 8 grudnia w pawilonie A na parterze (ul. Czapliniecka 123) będzie można wykonać bezpłatne badania w kierunku wykrycia nowotworu piersi, nowotworu skóry i nowotworu tarczycy.
7 nawyków szczupłej kobiety
Odchudzanie nigdy nie było takie proste. Mamy dostęp do setek stron, artykułów, książek i tutoriali, które mówią nam jak schudnąć. Oglądamy programy, prowadzone przez znanych i uznanych trenerów. Na naszych oczach zmieniają grubasa w łabędzia. Zmieniają jego nawyki żywieniowe i wyciskają siódme poty na treningach. Możemy przecież zrobić dokładnie to samo. Korzystamy z tych narzędzi. Próbujemy kilku diet, często dość surowych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat