Artykuły do tagu: ranking

„Tydzień Trybunalski” - na pierwszym miejscu wśród najczęściej cytowanych mediów regionalnych, Radio Strefa FM najbardziej opiniotwórczą regionalną stacją radiową w Polsce (w ogólnym rankingu stacji radiowych) - tak wynika z ostatniego raportu Instytutu Monitorowania Mediów.
Piotrkowski szpital jednym z najlepszych w kraju
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim zajął 26. miejsce w rankingu „Bezpieczny Szpital 2013” organizowanym przez dziennik "Rzeczpospolita" oraz Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.
Gmina Kleszczów utrzymała pozycję lidera w kategorii gmin wiejskich w Ogólnopolskim Rankingu Zrównoważonego Rozwoju. Kleszczów po raz kolejnych okazał się lepszy między innymi od podwrocławskich Kobierzyc, czy Tarnowa Podgórnego w województwie wielkopolskim. O tym co decydowało o zwycięstwie mówi Jerzy Strachocki z Urzędu Gminy w Kleszczowie.
Kleszczów pozostaje inwestycyjnym liderem
W Warszawie odbyło się XI Samorządowe Forum Kapitału i Finansów. Jednym z najważniejszych wydarzeń w programie forum była Gala Inwestorów Samorządowych.
Gmina Zelów po raz kolejny wzięła udział w rankingu samorządów Rzeczpospolitej. W tegorocznej edycji zajęła zaszczytne 27. miejsce na 100 najlepszych gmin w Polsce w kategorii „Najlepsza Gmina Miejska i Miejsko-Wiejska” i tym samym uplasowała się na pierwszym miejscu w województwie łódzkim.
Najlepsza szkoła w powiecie radomszczańskim
Najlepszym liceum w powiecie radomszczańskim w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych 2012, który po raz czternasty został przygotowywany przez miesięcznik Perspektywy i dziennik Rzeczpospolita okazało się II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Radomsku.
Dziennik „Rzeczpospolita” oraz „Perspektywy” opublikowały ogólnopolski
ranking szkół ponadgimnazjalnych.
Powiat piotrkowski siódmy w kraju
Pierwsze miejsce w województwie i siódme w kraju zajął powiat piotrkowski w rankingu Związku Powiatów Polskich, który uwzględniał działania poprawiające jakość obsługi mieszkańców w powiatach zamieszkałych przez maksimum 120 tysięcy mieszkańców.
Piotrkowski szpital w pierwszej pięćdziesiątce
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika w pierwszej pięćdziesiątce najlepszych szpitali w Polsce!
Piotrków spada o 10 pozycji w rankingu „Rzepy”
Aż o 10 oczek spadł Piotrków Trybunalski w najnowszym rankingu dziennika Rzeczpospolita - Samorządy 2012. Rok temu miasto zajmowało 29 miejsce. Teraz Piotrkowowi przypadła 39 pozycja w zestawieniu miast na prawach powiatu. Jakie kryteria brali pod uwagę redaktorzy gazety tworząc ranking?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat