Artykuły do tagu: ranking

Powiat piotrkowski wysoko w rankingu
Czwarte miejsce w kraju i pierwsze w województwie zajął powiat piotrkowski w Ogólnopolskim Rankingu Związku Powiatów Polskich 2014 w kategorii do 120 tysięcy mieszkańców.
Ranking szkół miesięcznika
Miesięcznik "Perspektywy" opublikował w środę (14 stycznia) Ogólnopolski Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych.
Ranking najlepszych przedszkoli
Co decyduje o tym, że jedno przedszkole uważamy za dobre, a inne już nie? Opiekunki, wystrój, jedzenie, rodzaj oferowanych zajęć? Wybieramy najlepszą placówkę dla najmłodszych w regionie.
Piotrków w rankingu
W tygodniku „Polityka” ukazał się ranking jakości miejskiego życia. Piotrków Trybunalski jako jedyne miasto otrzymał 100 punktów na 100 możliwych w dziedzinie „środowisko”. Ogólnie nasze miasto znalazło się na 37. miejscu.
Piotrkowski szpital w ścisłej czołówce krajowej
33. miejsce zajął Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie w rankingu przygotowywanym już po raz jedenasty przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia oraz Blue Media. Badanych było prawie 250 placówek medycznych.
Powiat piotrkowski wśród najlepszych
III miejsce zajął powiat piotrkowski ziemski w Ogólnopolskim Rankingu powiatów do 120 tysięcy mieszkańców prowadzonego przez Związek Powiatów Polskich. Wśród miast na prawach powiatu Piotrków Trybunalski znalazł się na 10 miejscu.
Kleszczów na 1, Piotrków na 439 miejscu
Kleszczów na pierwszym miejscu. Z najnowszego rankingu Ministerstwa Finansów wynika, że dochody w przeliczeniu na jednego mieszkańca wynoszą tam ponad 33 tysiące złotych.
Olczyk i Kowalik najlepsi
Znany jest już ranking najlepszych sportowców Oyama Karate w 2013roku. Zarówno wśród seniorek i seniorów na pierwszy miejscu znaleźli się zawodnicy piotrkowskiego klubu Oyama Karate WASHI.
Zespół w Wolborzu
Magazyn „Perspektywy” ogłosił doroczny ogólnopolski Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych 2014. Wolborska szkoła zajęła 166. w Polsce oraz 10. wśród techników w województwie łódzkim.
Najlepsze szkoły w Piotrkowie
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w kategorii liceów i Technikum Ekonomiczno-Handlowe w ZSP nr 5 w kategorii techników to najlepsze szkoły w Piotrkowie Trybunalskim według rankingu Perspektywy 2014.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat