Artykuły do tagu: ranking

Aż o 43 oczka awansowało I Liceum Ogólnokształcące im. Chrobrego z Piotrkowa w rankingu "Rzeczpospolitej" i "Perspektyw" na najlepsze liceum w kraju. "Chrobry" znalazł się na 107 miejscu w Polsce. Ranking opublikowano we wtorek.
Według pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota” Piotrków zajął ósme miejsce w rankingu miast na prawach powiatu pod względem wykorzystywania pieniędzy z Unii Europejskiej.
Piotrkowska Skarbówka najlepsza w województwie
Najlepszy w województwie łódzkim i siódmy w kraju - Urząd Skarbowy w Piotrkowie Trybunalskim zdobył bardzo wysoką lokatę w rankingu urzędów skarbowych zorganizowanym przez Gazetę Prawną i Ministerstwo Finansów.
Piotrków awansował w rankingach gmin o najniższych wydatkach bieżących. Oszczędności miasta dostrzega ogólnopolski magazyn samorządowy „Wspólnota”, który prowadzi coroczne analizy wydatków gmin.
Piotrków w czołówce kolejnego rankingu
Portal Wirtualna Polska zorganizował ranking najbardziej zaniedbanych polskich miast. Jesteśmy w czołówce.
Piotrków Trybunalski ponownie znalazł się w rankingu samorządów „Rzeczpospolitej”.
Gmina Moszczenica najbardziej innowacyjną gminą wiejską w Polsce w rankingu „Rzeczpospolitej”.
Niedawno informowaliśmy o wysokim 12 miejscu Piotrkowa i prezydenta Krzysztofa Chojniaka w rankingu NEWSWEEKA. W kolejnym zestawieniu opublikowanym tym razem przez Rzeczpospolitą już tak dobrze nie było.
Ranking filmów kręconych w Piotrkowie
Na przestrzeni lat Piotrków stał się jednym z najbardziej filmowych miejsc w Polsce. Nad Strawą nakręcono zdjęcia do blisko 40 filmów pełnometrażowych, krótkometrażowych, telewizyjnych i seriali, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Większość z tych produkcji zdobywała prestiżowe nagrody na międzynarodowych festiwalach filmowych i uznanie publiczności na całym świecie.
Piotrków i Krzysztof Chojniak na 12 miejscu rankingu Prezydentów Miast tygodnika „Newsweek”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat