Artykuły do tagu: ranking

Niedawno informowaliśmy o wysokim 12 miejscu Piotrkowa i prezydenta Krzysztofa Chojniaka w rankingu NEWSWEEKA. W kolejnym zestawieniu opublikowanym tym razem przez Rzeczpospolitą już tak dobrze nie było.
Ranking filmów kręconych w Piotrkowie
Na przestrzeni lat Piotrków stał się jednym z najbardziej filmowych miejsc w Polsce. Nad Strawą nakręcono zdjęcia do blisko 40 filmów pełnometrażowych, krótkometrażowych, telewizyjnych i seriali, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Większość z tych produkcji zdobywała prestiżowe nagrody na międzynarodowych festiwalach filmowych i uznanie publiczności na całym świecie.
Piotrków i Krzysztof Chojniak na 12 miejscu rankingu Prezydentów Miast tygodnika „Newsweek”.
22.03.2011 10:03
Postawić na młodzież?
Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży za 2010 rok. Z klubów naszego regionu (Piotrków i powiat piotrkowski) najlepiej wypadł Atletyczny Klub Sportowy, zajmując 104 miejsce w kraju (6 w województwie).
150 miejsce w kraju na 2362 licea zajęło I Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie w tegorocznym rankingu szkół ponadgimnazjalnych opublikowanym przez magazyn „Perspektywy” i dziennik „Rzeczpospolita”.
Dziennik “Rzeczpospolita” ogłosił kolejny już ranking stu najlepszych szpitali w Polsce. Po raz kolejny Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie znalazł się w setce najlepszych.
Piotrków i Wolbórz na czele rankingu „Rzeczpospolitej
W opublikowanym dziś rankingu „Rzeczpospolitej” Piotrków zajął I miejsce w kraju wśród miast na prawach powiatu pod względem wykorzystywania środków unijnych. W innej kategorii (gmin wiejskich )najlepszym w województwie łódzkim okazał się Wolbórz.
Piotrków Trybunalski zajął 10. pozycję, wśród miast na prawach powiatu w rankingu „Rzeczpospolitej”, jeśli chodzi o fundusze unijne pozyskane na jednego mieszkańca.
Gmina Kleszczów znalazła się na 22-gim miejscu rankingu Rzeczpospolitej spośród gmin, które dotychczas na jednego mieszkańca pozyskały najwięcej środków unijnych w rozdaniu na lata 2007-2013.
Grabica najlepsza w powiecie piotrkowskim, szósta w województwie łódzkim. Tak wynika z rankingu opublikowanego przez jeden z ogólnopolskich dzienników, który sklasyfikował wszystkie wiejskie gminy w województwie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat