Artykuły do tagu: ranking

Piotrków jest coraz zamożniejszym miastem na prawach powiatu - tak wynika z rankingu opublikowanego w najnowszym numerze tygodnika „Wspólnota. Pismo Samorządu Terytorialnego”.
Tomaszów Mazowiecki we wszelkich rankingach pnie się w górę. Tym razem miasto zajęło bardzo wysoką lokatę w rankingu prowadzonym dla 2.825 jednostek samorządu lokalnego w zakresie współpracy z organizacjami pozarządowymi.
Pierwszy w województwie, ósmy w kraju
Pierwsze miejsce w województwie, a ósme w kraju zajął powiat tomaszowski w Rankingu Związku Powiatów Polskich. - Po raz pierwszy udało się nam wejść do pierwszej piętnastki - mówi Piotr Kagankiewicz, starosta tomaszowski.
Aż o 43 oczka awansowało I Liceum Ogólnokształcące im. Chrobrego z Piotrkowa w rankingu "Rzeczpospolitej" i "Perspektyw" na najlepsze liceum w kraju. "Chrobry" znalazł się na 107 miejscu w Polsce. Ranking opublikowano we wtorek.
Według pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota” Piotrków zajął ósme miejsce w rankingu miast na prawach powiatu pod względem wykorzystywania pieniędzy z Unii Europejskiej.
Piotrkowska Skarbówka najlepsza w województwie
Najlepszy w województwie łódzkim i siódmy w kraju - Urząd Skarbowy w Piotrkowie Trybunalskim zdobył bardzo wysoką lokatę w rankingu urzędów skarbowych zorganizowanym przez Gazetę Prawną i Ministerstwo Finansów.
Piotrków awansował w rankingach gmin o najniższych wydatkach bieżących. Oszczędności miasta dostrzega ogólnopolski magazyn samorządowy „Wspólnota”, który prowadzi coroczne analizy wydatków gmin.
Piotrków w czołówce kolejnego rankingu
Portal Wirtualna Polska zorganizował ranking najbardziej zaniedbanych polskich miast. Jesteśmy w czołówce.
Piotrków Trybunalski ponownie znalazł się w rankingu samorządów „Rzeczpospolitej”.
Gmina Moszczenica najbardziej innowacyjną gminą wiejską w Polsce w rankingu „Rzeczpospolitej”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat