Artykuły do tagu: ranking

Opublikowali ranking szkół. Na którym miejscu licea i technika z Piotrkowa?
Miesięcznik "Perspektywy" opublikował właśnie Ogólnopolski Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych. Sprawdź, jak wypadły licea i technika z naszego regionu!
Na portalu podsumowaliśmy 2015 rok.
Co się działo się na portalu w minionym roku ? Odpowiedź poniżej.
Piotrkowski szpital spada w rankingu
Piotrkowski Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika uplasował się na 4. miejscu wśród 10 najlepszych szpitali w naszym województwie w Rankingu Szpitali 2015. To gorzej niż przed rokiem.
Ranking salonów kosmetycznych
Salonów i saloników kosmetycznych raczej u nas nie brakuje. A co decyduje, że wybieramy ten, a nie inny?
Ranking najlepszych kwiaciarni
Dla właścicieli kwiaciarni nadchodzi jeden z najlepszych okresów w roku. A jak wybrać najlepszą? Na to pytanie odpowiadali słuchacze radiowego Magla. Odpowiedzcie i Wy.
Wybraliście Macierewicza! Poseł PiS zwyciężył już trzeci raz
W przeprowadzanym raz w roku rankingu słuchaczy radiowego "Magla" po raz trzeci zwyciężył poseł Prawa i Sprawiedliwości.
Ranking najlepszych weterynarzy
Który lekarz weterynarii jest naprawdę dobry, a któremu zależy jedynie na pieniądzach? Gdzie warto udać się z chorym zwierzęciem? Oto ranking najlepszych przedstawicieli tego zawodu w naszym regionie.
Ranking piotrkowskich klubów fitness
Calypso, Green Fit, Olimp, Witasport, a może któryś z mniejszych? Wybieramy najlepszy klub fitness i siłownię w Piotrkowie.
Ranking piotrkowskich sklepów osiedlowych
Co decyduje o tym, że zakupy robimy w tym, a nie innym sklepie? Tylko niewielka odległość od miejsca zamieszkania? Znajoma obsługa, jakość towaru, cena? W „Maglu” w Strefie FM przeprowadzono ranking piotrkowskich sklepów osiedlowych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat