Artykuły do tagu: prezydent

Wybory prezydenckie w Piotrkowie: będzie II tura!
W Piotrkowie Trybunalskim nie obędzie się bez drugiej tury wyborów na prezydenta miasta.
Posluchaj rozmów z kandydatami na prezydenta Piotrkowa
W Strefie FM prowadziliśmy dwutygodniowy cykl wyborczy, w którym rozmawialiśmy z kandydatami na radnych miejskich, powiatowych i wojewódzkich oraz kandydatami na prezydenta Radomska i Piotrkowa. Poniżej prezentujemy zapis rozmów z kandydatami ubiegającymi się o fotel prezydenta Piotrkowa.
Kolejna pikieta przed piotrkowskim magistratem
Spór mieszkańców bloku przy ul. Sygietyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim z prezydentem miasta trwa. Chcą oni wykupić lokale, w których mieszkają od lat, a które są zarządzane przez piotrkowski TBS. Ich zdaniem prezydent miasta blokuje sprzedaż.
Odpytujemy kandydatów na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego
Jaki mają pomysł na rozwiązanie problemów komunikacji miejskiej? Kiedy, jak i za co zamierzają zmodernizować piotrkowskie ciepłownie? Jaki mają plan na rozwój budownictwa mieszkaniowego? A przede wszystkim, jak chcą zatrzymać w mieście młodych? Skoro każdy z nich chce zostać prezydentem, muszą znać odpowiedzi na te pytania.
O gospodarce i seniorach - rozmowa z Marleną Wężyk-Głowacką
Rozmowa z Panią Marleną Wężyk-Głowacką, kandydatką na urząd Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Solidarny Piotrków pokazał się mieszkańcom
STOP tajemnicom i szantażom politycznym. Tak dla jawności życia publicznego w mieście – mówi Krzysztof Kozłowski, kandydat na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego, który w czwartek w Rynku Trybunalskim wraz z członkami Komitetu Wyborczego Wyborców Solidarny Piotrków zorganizował konferencję prasową.
Krzysztof Kozłowski kolejnym kandydatem na prezydenta Piotrkowa
Radny Rady Miasta Krzysztof Kozłowski dołączył do grona kontrkandydatów Krzysztofa Chojniaka w zbliżających się wyborach samorządowych. Wystartuje z własnego komitetu "Solidarny Piotrków".
Z tomaszowskiej spółki do prezydenckiego pałacu
Nowy rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy, Błażej Spychalski urzęduje w pałacu prezydenckim już od kilku dni, a jeszcze w miniony wtorek zarządzał tomaszowskim Zakładem Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej. Jak sam podkreśla, nie spodziewał się takiego awansu.
Krzysztof Chojniak stara się o reelekcję
- Stawiam swoją osobę do dyspozycji, będę ubiegał się o urząd prezydenta w najbliższych wyborach - zadeklarował na antenie Strefy FM Krzysztof Chojniak, obecny prezydent Piotrkowa Trybunalskiego.
Tomasz Sokalski kandydatem na prezydenta Piotrkowa (VIDEO)
Tomasz Sokalski został kandydatem komitetu TAK dla Piotrkowa w wyborach na prezydenta miasta. W prawyborach pokonał Krystynę Czechowską.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat