Artykuły do tagu: powiat

Wywróciła się naczepa z nieczystościami
Od ciężarówki przewożącej zbiornik z nieczystościami asenizacyjnymi odpięła się naczepa, co doprowadziło do jej wywrócenia i wylania zawartości. Na drodze krajowej 91 są utrudnienia.
COVID-19: Po weekendzie ponad 2 tys. kolejnych zakażonych
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 2 032 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarła jedna osoba, która posiadała choroby współistniejące. Mamy też 479 ozdrowieńców.
Kadra Polski trenowała w Sulejowie
Zakończyło się zgrupowanie kadry Polski w piłce siatkowej plażowej osób niepełnosprawnych. Reprezentanci trenowali na boiskach przy szkole podstawowej w Sulejowie.
COVID-19: prawie 300 zakażeń w Łódzkiem
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 3 852 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 297 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarły 4 osoby, wszystkie posiadały choroby współistniejace. Mamy też 493 ozdrowieńców.
Wójt składa skargę na starostę. Rozpatrzy ją… starosta
Wracamy do sprawy feralnej drogi w gminie Wola Krzysztoporska, stanowiącej objazd dla remontowanego wiaduktu drogowego w Siomkach. Jak już informowaliśmy w wyniku zwiększonego natężenia ruchu nawierzchnia drogi uległa zniszczeniu, powodując spore utrudnienia dla korzystających z niej kierowców. Wójt gminy Wola Krzysztoporska Roman Drozdek złożył skargę do Rady Powiatu Piotrkowskiego na działania starosty Piotra Wojtysiaka.
Po sadzonki drzew oraz nasiona ustawiła się kolejka chętnych
Nie malała przez większość czasu kolejka chętnych do namiotu ustawionego na terenie byłego dworca PKS, gdzie rozdawane były młode drzewka oraz nasiona w zamian za plastikowe nakrętki. Kolejny dzień akcji "Nakręć się na zieleń", mającej wesprzeć podopiecznych jednego z łódzkich hospicjów już we wtorek.
COVID-19: Ponad 6 tys. kolejnych zakażonych
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 6 047 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 528 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 48 osób, 8 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 697 ozdrowieńców.
Bilardziści z Rękoraja zdobyli 5 medali Mistrzostw Polski
Zawodnicy UKS Snikers Rękoraj zdobyli łącznie 5 medali podczas niedawnych Mistrzostw Polski Juniorów w bilard. Sportowcy z imprezy przywieźli 2 srebrne i 3 brązowe krążki.
COVID-19: 25 zakażeń w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 6 431 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 458 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 37 osób, 7 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 648 ozdrowieńców.
Naprawa nawierzchni i utrudnienia na A1
Ruszyły prace naprawcze nawierzchni na budowanym odcinku autostrady A1, na wysokości Jeżowa (361 km drogi). Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień i zatrzymań ruchu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat