Artykuły do tagu: pobicie

01.07.2016 11:34
Pobicie w Gorzkowicach
Policjanci z Komisariatu Policji w Gorzkowicach zatrzymali cztery osoby podejrzewane o pobicie mieszkańca powiatu piotrkowskiego. Trzem napastnikom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności a ich nieletni wspólnik, który także brał udział w zdarzeniu odpowie przed sądem rodzinnym.
Pijany pobił żonę i próbował przekupić policjantów
Zarzuty znęcania się fizycznego i psychicznego oraz obietnicy wręczenia korzyści majątkowej usłyszał 47-latek mieszkający w gminie Gorzkowice.
Pobił kolegę, bo ten nie zapłacił za piwo
Bełchatowscy policjanci zatrzymali 19-latka, który pobił znajomego i ukradł mu telefon, bo pokrzywdzony nie zapłacił za… piwo.
Zobaczył dziewczynę z innym i puściły mu nerwy
Policjanci z posterunku w Kleszczowie zatrzymali trzech mieszkańców Radomska podejrzanych o pobicie 20-latka. Okazało się, że do zdarzenia doszło z powodu zazdrości.
Pobicie ze skutkiem śmiertelnym przy Cisowej w Piotrkowie
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który śmiertelnie pobił swojego znajomego. Do zdarzenia doszło przy ulicy Cisowej w Piotrkowie. Poszło o pieniądze. Pokrzywdzony z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala, gdzie w niedzielę 22 maja zmarł.
Pobili i wsadzili w bagażnik. Grozi im 10 lat
Tomaszowscy policjanci zatrzymali wczoraj agresywny duet, który odpowie za pobicie swojego znajomego i pozbawienie go wolności. Ofiara była wożona w bagażniku. Sąd podjął decyzję o aresztowaniu podejrzanych, którym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Podejrzany o rozbój 17-latek w areszcie
10 maja zatrzymano 17-latka podejrzanego o rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie - Sąd Rejonowy w Piotrkowie przychylił się do złożonego przez policję wniosku.
18-latek pobił mężczyznę, który zwrócił mu uwagę
Policjanci zatrzymali 18-latka, który najpierw idąc ulicą złośliwe wydzwaniał do lokatorów domofonem, a kiedy jeden z mieszkańców zwrócił mu uwagę, chłopak zaatakował go.
Pobicie przed sklepem w Moszczenicy
Grupka mężczyzn pobiła 19-letniego mieszkańca powiatu, który przyjechał do sklepu w Moszczenicy.
Groził, że wyrzuci dziecko z balkonu. 33-letni piotrkowianin aresztowany
Pobił swoją konkubinę, groził, że wyrzuci z balkonu 4-miesięcznego syna. Sąd tymczasowo aresztował 33-latka. Piotrkowianin odpowie za znęcanie i pobicie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat