Artykuły do tagu: pobicie

Poczęstował się papierosem i... dostał metalową rurką
Policjanci zatrzymali 55-letniego mężczyznę, który podczas libacji alkoholowej dotkliwie pobił swojego kolegę. Jak się okazało, pokrzywdzony chciał poczęstować się papierosem, ale zapomniał grzecznie poprosić.
Czterech na dwóch. Pobicie na Starym Mieście
Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyzn podejrzanych o pobicie. Zdarzenie miało miejsce w niedzielę około godziny 3 nad ranem w okolicach Starego Miasta. Właśnie wtedy funkcjonariusze otrzymali informację o pobiciu przed jednym z lokali.
Pobili i okradli, potem schowali się w komórce
Usłyszał pukanie w okno. Poszedł otworzyć drzwi. Został pobity i okradziony. Sprawcy pobicia mieszkańca powiatu tomaszowskiego ukryli się przed policją w komórce.
01.07.2016 11:34
Pobicie w Gorzkowicach
Policjanci z Komisariatu Policji w Gorzkowicach zatrzymali cztery osoby podejrzewane o pobicie mieszkańca powiatu piotrkowskiego. Trzem napastnikom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności a ich nieletni wspólnik, który także brał udział w zdarzeniu odpowie przed sądem rodzinnym.
Pijany pobił żonę i próbował przekupić policjantów
Zarzuty znęcania się fizycznego i psychicznego oraz obietnicy wręczenia korzyści majątkowej usłyszał 47-latek mieszkający w gminie Gorzkowice.
Pobił kolegę, bo ten nie zapłacił za piwo
Bełchatowscy policjanci zatrzymali 19-latka, który pobił znajomego i ukradł mu telefon, bo pokrzywdzony nie zapłacił za… piwo.
Zobaczył dziewczynę z innym i puściły mu nerwy
Policjanci z posterunku w Kleszczowie zatrzymali trzech mieszkańców Radomska podejrzanych o pobicie 20-latka. Okazało się, że do zdarzenia doszło z powodu zazdrości.
Pobicie ze skutkiem śmiertelnym przy Cisowej w Piotrkowie
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który śmiertelnie pobił swojego znajomego. Do zdarzenia doszło przy ulicy Cisowej w Piotrkowie. Poszło o pieniądze. Pokrzywdzony z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala, gdzie w niedzielę 22 maja zmarł.
Pobili i wsadzili w bagażnik. Grozi im 10 lat
Tomaszowscy policjanci zatrzymali wczoraj agresywny duet, który odpowie za pobicie swojego znajomego i pozbawienie go wolności. Ofiara była wożona w bagażniku. Sąd podjął decyzję o aresztowaniu podejrzanych, którym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Podejrzany o rozbój 17-latek w areszcie
10 maja zatrzymano 17-latka podejrzanego o rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie - Sąd Rejonowy w Piotrkowie przychylił się do złożonego przez policję wniosku.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat