Artykuły do tagu: pobicie

27.03.2018 08:06
Pobił własną matkę
Pobił swoją 80-letnią matkę. Był pod wpływem alkoholu. 56-letniemu mieszkańcowi Tomaszowa Mazowieckiego grozi teraz nawet 10 lat więzienia. Mężczyzna został już aresztowany.
Czy piotrkowianin został pobity przez funkcjonariuszy?
Piotrkowscy funkcjonariusze zatrzymali w miniony wtorek do kontroli kierującego samochodem osobowym. Jeden z funkcjonariuszy poprosił o dokumenty, a drugi zaczął przeszukiwać samochód. Wtedy też miało dojść do użycia siły wobec kierowcy. Policja twierdzi z kolei, że to mężczyzna był agresywny.
Osiedle Wierzeje w Piotrkowie: Pobili i zastraszali sąsiada
Pobili i zastraszali sąsiada. Ofiara bała się zgłosić sprawę na policję. Napastnicy wpadli dzięki policjantce – dzielnicowej z osiedla Wierzeje. 39-latek i jego 32-letnia konkubina usłyszeli już zarzuty.
Pobita i ogolona piotrkowianka opowiada...
Dziennikarki Radia Strefa FM dotarły do 38-letniej piotrkowianki, która opowiedziała o tym, co ją spotkało ze strony 6 osób podczas libacji alkoholowej w jednym z mieszkań przy Wiejskiej w Piotrkowie. Kobieta była bita rękoma i paskiem, okaleczana widelcem, sprawcy elektryczną maszynką ogolili jej głowę, poza tym na rany polewali ocet.
Brutalnie pobił swoją znajomą
Wtargnął na posesję swojej znajomej i zaatakował ją. Napastnik uderzył kobietę pięścią w twarz z taką siłą, że ta przewróciła się na ziemię. Bił swoją ofiarę po głowie. Gdy kobieta próbowała uciec do domu, mężczyzna dogonił ją i zadawał kolejne ciosy.
28.12.2017 12:02
Pobili z powodu psa
Pies wybiegł na ulicę wprost pod koła mercedesa. Kierowca zatrzymał się, by sprawdzić, w jakim stanie jest zwierzę, wtedy został zaatakowany przez właściciela psa. Do bójki doszło w miejscowości Zelówek w powiecie bełchatowskim 27 grudnia.
Znany sportowiec sprawcą pobicia
Kickboxer Robert K., wicemistrz świata oraz zawodowy mistrz Europy w formule full contact sprawcą pobicia i zdemolowania lokalu w centrum Piotrkowa. Sportowiec ma dozór policyjny, grozi mu 5 lat więzienia.
Zdemolowali lokal w centrum Piotrkowa
Dwaj pijani piotrkowianie zdewastowali punkt gastronomiczny i pobili obsługę oraz gości. Teraz za swoje postępowanie mogą trafić do więzienia nawet na 5 lat.
Trzynastu na sześciu. Zatrzymani sprawcy pobicia
13 osób w wieku od 19 do 30 lat zaatakowało sześciu młodych mężczyzn, przebywających w ośrodku wypoczynkowym na terenie powiatu bełchatowskiego. Trzynastu sprawców może trafić do więzienia nawet na trzy lata.
Zwrócił im uwagę, więc go pobili
Czterech pijanych chłopaków pobiło tomaszowianina. 9 września około godz. 3 nad ranem mężczyzna z okna swojego mieszkania upomniał głośno zachowującą się grupę. Doszło do kłótni. Mieszkaniec wyszedł przed blok, gdzie został pobity przez pijanych mężczyzn.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat