Artykuły do tagu: pobicie

30.05.2017 06:09
Pobicie w Tomaszowie
Tomaszowscy policjanci zatrzymali dwóch 24-latków, którzy pobili swojego rówieśnika. Sprawcy uciekli, a pokrzywdzony trafił do szpitala.
Zaatakował przechodnia, bo pokłócił się z żoną
Policjanci z Bełchatowa zatrzymali 40-latka, który bez powodu zaatakował przechodnia. Napastnik miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Tłumaczył mundurowym, że w ten sposób chciał odreagować swoją złość po kłótni z żoną.
Pobicie na boisku szkolnym
Trzech chuliganów zaczęło bić i kopać po całym ciele 14-latka. Ofierze próbował pomóc jego kolega, jemu też się dostało. Sytuację zauważyło małżeństwo, które zareagowało. Spłoszyli sprawców i powiadomili policję. Do zdarzenia doszło 8 kwietnia na boisku sportowym przy ulicy Stolarskiej w Tomaszowie.
Włączyli alarm przeciwpożarowy, pobili ochroniarza
Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy odpowiedzą za pobicie pracownika ochrony jednego z marketów. Dodatkowo jeden z zatrzymanych - 20-latek zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za nieuzasadnione włączenie instalacji alarmowej.
Pobił kobietę, bo zwróciła mu uwagę
31-letnia spotkała przed sklepem dwóch mężczyzn. Kiedy jednemu z nich zwróciła uwagę, że głośno się zachowuje, ten kilkakrotnie uderzył ją ręką w twarz.
Pobili kolegę, bo kibicował nie tym, co trzeba
Czterech gimnazjalistów pobiło kolegę ze szkoły. Napastnicy zaatakowali, kiedy chłopak wracał do domu. 14-latek trafił do szpitala.
Pobił i okradł, bo potrzebował pieniędzy na alkohol
Zaatakował swoją ofiarę, zadając cios pięścią w twarz. Pokrzywdzony próbował uciekać. Na próżno. Napastnik dogonił go, pobił i okradł.
Pobili w trosce o kobiety?
Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn (17 - 19 lat), którzy pobili dwóch mieszkańców Bełchatowa w jednym z lokali na terenie miasta.
Weszli do mieszkania i pobili 46-latka
Trzech mężczyzn weszło do mieszkania 46-latka i bez żadnej przyczyny zaczęli mu ubliżać i bić po całym ciele, sprawcy uciekli. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala.
Poczęstował się papierosem i... dostał metalową rurką
Policjanci zatrzymali 55-letniego mężczyznę, który podczas libacji alkoholowej dotkliwie pobił swojego kolegę. Jak się okazało, pokrzywdzony chciał poczęstować się papierosem, ale zapomniał grzecznie poprosić.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat