Artykuły do tagu: pobicie

Ksiądz pobity po pasterce
4 tysiące złotych ukradli sprawcy, którzy w nocy z 24 na 25 grudnia w Radomsku pobili księdza jednej z parafii.
Zatrzymali jednego ze sprawców pobicia naszych piłkarzy
Łódzcy policjanci zatrzymali w Grudziądzu sprawcę pobicia piłkarzy klubu MKS Piotrkowianin. W mieszkaniu, w którym zatrzymano 18-latka policjanci znaleźli akcesoria kibicowskie, maczetę, metalowy pręt, drewniany kij oraz sprzęt do sportów walki. Okazało się, że chłopak uciekł z poprawczaka.
Juniorzy Piotrkowianina pobici przez pijanych kibiców [AKTUALIZACJA]
Drużyna juniorów młodszych Piotrkowianina została pobita w Łodzi przez pijanych kibiców. Trzech piłkarzy zostało rannych i trafiło do szpitala. Jeden z nich ma złamane trzy żebra. - Chłopcy przeżyli traumę, nie wiem, jak się z tego otrząsną. To wina organizatorów – mówi prezes klubu MKS Piotrkowianin.
Pobili za paczkę chipsów
Trzy nastolatki w jednym ze sklepów spożywczych kupiły paczkę chipsów, podczas powrotu do domu zostały zaczepione przez trzech chłopców w wieku 13 i 14 lat.
22-latek odpowie za rozbój
Piotrkowscy policjanci aresztowali na 3 miesiące mężczyznę, który na ulicy Belzackiej pobił, okradł i szczuł psem przechodnia.
Wieczór kawalerski w Sulejowie. Interweniowała policja
Na terenie ośrodków letniskowych w Sulejowie pobito czterech mężczyzn. Pokrzywdzeni z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Napastnicy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia.
Za pobicie mogą posiedzieć nawet 3 lata
58-letni mężczyzna został pobity w mieszkaniu przy ul. Łódzkiej w Piotrkowie. Sprawcy są już w rękach policji.
Śmiertelnie pobili 59-latka, usłyszeli wyroki
12 lat pozbawienia wolności wymierzył sąd 36-latkowi, który w ubiegłym roku śmiertelnie pobił 59-letniego mężczyznę. Sprawcy towarzyszył 14-latek, który decyzją sądu rodziennego zostanie umieszczony w zakładzie poprawczym.
Policja zatrzymała 20-letniego awanturnika z Sulejowa
Dwudziestolatek podejrzany o pobicie i uszkodzenie mienia oraz groźby karalne wpadł w ręce piotrkowskich policjantów. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Brutalne pobicie 57-latka w Tomaszowie
Mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego został brutalnie pobity. Mimo udzielonej pomocy medycznej, mężczyzna zmarł w szpitalu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat