Artykuły do tagu: pobicie

Pobicie ze skutkiem śmiertelnym przy Cisowej w Piotrkowie
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który śmiertelnie pobił swojego znajomego. Do zdarzenia doszło przy ulicy Cisowej w Piotrkowie. Poszło o pieniądze. Pokrzywdzony z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala, gdzie w niedzielę 22 maja zmarł.
Pobili i wsadzili w bagażnik. Grozi im 10 lat
Tomaszowscy policjanci zatrzymali wczoraj agresywny duet, który odpowie za pobicie swojego znajomego i pozbawienie go wolności. Ofiara była wożona w bagażniku. Sąd podjął decyzję o aresztowaniu podejrzanych, którym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Podejrzany o rozbój 17-latek w areszcie
10 maja zatrzymano 17-latka podejrzanego o rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie - Sąd Rejonowy w Piotrkowie przychylił się do złożonego przez policję wniosku.
18-latek pobił mężczyznę, który zwrócił mu uwagę
Policjanci zatrzymali 18-latka, który najpierw idąc ulicą złośliwe wydzwaniał do lokatorów domofonem, a kiedy jeden z mieszkańców zwrócił mu uwagę, chłopak zaatakował go.
Pobicie przed sklepem w Moszczenicy
Grupka mężczyzn pobiła 19-letniego mieszkańca powiatu, który przyjechał do sklepu w Moszczenicy.
Groził, że wyrzuci dziecko z balkonu. 33-letni piotrkowianin aresztowany
Pobił swoją konkubinę, groził, że wyrzuci z balkonu 4-miesięcznego syna. Sąd tymczasowo aresztował 33-latka. Piotrkowianin odpowie za znęcanie i pobicie.
Ksiądz pobity po pasterce
4 tysiące złotych ukradli sprawcy, którzy w nocy z 24 na 25 grudnia w Radomsku pobili księdza jednej z parafii.
Zatrzymali jednego ze sprawców pobicia naszych piłkarzy
Łódzcy policjanci zatrzymali w Grudziądzu sprawcę pobicia piłkarzy klubu MKS Piotrkowianin. W mieszkaniu, w którym zatrzymano 18-latka policjanci znaleźli akcesoria kibicowskie, maczetę, metalowy pręt, drewniany kij oraz sprzęt do sportów walki. Okazało się, że chłopak uciekł z poprawczaka.
Juniorzy Piotrkowianina pobici przez pijanych kibiców [AKTUALIZACJA]
Drużyna juniorów młodszych Piotrkowianina została pobita w Łodzi przez pijanych kibiców. Trzech piłkarzy zostało rannych i trafiło do szpitala. Jeden z nich ma złamane trzy żebra. - Chłopcy przeżyli traumę, nie wiem, jak się z tego otrząsną. To wina organizatorów – mówi prezes klubu MKS Piotrkowianin.
Pobili za paczkę chipsów
Trzy nastolatki w jednym ze sklepów spożywczych kupiły paczkę chipsów, podczas powrotu do domu zostały zaczepione przez trzech chłopców w wieku 13 i 14 lat.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat