Artykuły do tagu: pobicie

Piotrkowscy policjanci zatrzymali 53-letniego piotrkowianina podejrzanego o uszkodzenie ciała swojego kolegi. Sprawca zadał swojemu kompanowi od kieliszka kilka ciosów rękami, kopał go po całym ciele, powodując wiele obrażeń.
Nastolatek zabił 59-latka?
14-letni chłopiec oraz 34-letni mężczyzna trafili do aresztu z zarzutami pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Napastnikom grozi 10 lat więzienia.
Dziewięciu policjantów poszkodowanych podczas interwencji
Policjanci zostali wezwani, aby załagodzić sąsiedzki spór. Na miejscu wywiązała się bójka miedzy jedną z rodzin a... funkcjonariuszami. Do nietypowego zdarzenia doszło w miejscowości Małe Końskie w powiecie opoczyńskim. Sprawą już zajęła się prokuratura.
Zabili kolegę w trakcie libacji alkoholowej
Podczas libacji doszło do sprzeczki. Dwóch mężczyzn pobiło, śmiertelnie, swojego kompana od kieliszka. Do zdarzenia doszło w Tomaszowie Mazowieckim.
Ciężko pobił 34-latka, trafił do aresztu
W poniedziałek (20 października) sąd zastosował 3-miesięczny areszt wobec 22-letniego mieszkańca Piotrkowa. Mężczyzna ciężko pobił przed kamienicą 34-latka. Sprawcy może grozić do 10 lat więzienia.
15.10.2014 05:45
Odpowiedzą za pobicie
Piotrkowscy policjanci zatrzymali trzech sprawców pobicia 25-letniego piotrkowianina. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty.
Pobili, bo stanął w obronie dziewczyny
Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie zatrzymali trzech napastników, którzy pobili mężczyznę, gdy ten stanął w obronie dziewczyny. Do zdarzenia doszło w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Bełchatowa.
Pobili, bo obraził dziewczynę
Policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że była to reakcja na rzekome wulgaryzmy skierowane przez pokrzywdzonego w kierunku koleżanki napastników.
Nie poczęstował papierosem, został pobity
46-latek został pobity i okradziony przez dwóch mężczyzn po tym, jak odmówił poczęstowania ich papierosem.
Lincz w Bełchatowie: śmiertelnie pobili 25-latka
Policja zatrzymała pięciu podejrzanych o śmiertelne pobicie 25-latka. Pretekstem do skatowania ofiary było spowodowanie kolizji drogowej po pijanemu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat