Artykuły do tagu: pobicie

22-latek odpowie za rozbój
Piotrkowscy policjanci aresztowali na 3 miesiące mężczyznę, który na ulicy Belzackiej pobił, okradł i szczuł psem przechodnia.
Wieczór kawalerski w Sulejowie. Interweniowała policja
Na terenie ośrodków letniskowych w Sulejowie pobito czterech mężczyzn. Pokrzywdzeni z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Napastnicy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia.
Za pobicie mogą posiedzieć nawet 3 lata
58-letni mężczyzna został pobity w mieszkaniu przy ul. Łódzkiej w Piotrkowie. Sprawcy są już w rękach policji.
Śmiertelnie pobili 59-latka, usłyszeli wyroki
12 lat pozbawienia wolności wymierzył sąd 36-latkowi, który w ubiegłym roku śmiertelnie pobił 59-letniego mężczyznę. Sprawcy towarzyszył 14-latek, który decyzją sądu rodziennego zostanie umieszczony w zakładzie poprawczym.
Policja zatrzymała 20-letniego awanturnika z Sulejowa
Dwudziestolatek podejrzany o pobicie i uszkodzenie mienia oraz groźby karalne wpadł w ręce piotrkowskich policjantów. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Brutalne pobicie 57-latka w Tomaszowie
Mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego został brutalnie pobity. Mimo udzielonej pomocy medycznej, mężczyzna zmarł w szpitalu.
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 53-letniego piotrkowianina podejrzanego o uszkodzenie ciała swojego kolegi. Sprawca zadał swojemu kompanowi od kieliszka kilka ciosów rękami, kopał go po całym ciele, powodując wiele obrażeń.
Nastolatek zabił 59-latka?
14-letni chłopiec oraz 34-letni mężczyzna trafili do aresztu z zarzutami pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Napastnikom grozi 10 lat więzienia.
Dziewięciu policjantów poszkodowanych podczas interwencji
Policjanci zostali wezwani, aby załagodzić sąsiedzki spór. Na miejscu wywiązała się bójka miedzy jedną z rodzin a... funkcjonariuszami. Do nietypowego zdarzenia doszło w miejscowości Małe Końskie w powiecie opoczyńskim. Sprawą już zajęła się prokuratura.
Zabili kolegę w trakcie libacji alkoholowej
Podczas libacji doszło do sprzeczki. Dwóch mężczyzn pobiło, śmiertelnie, swojego kompana od kieliszka. Do zdarzenia doszło w Tomaszowie Mazowieckim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat