Artykuły do tagu: obwodnica

Jest dofinansowanie na obwodnicę. Będą dwa ronda
Dobra wiadomość dla tych mieszkańców Piotrkowa, którzy nie mogą doczekać się budowy kolejnego odcinka obwodnicy. Miasto otrzyma dofinansowanie na realizację tej inwestycji.
W Piotrkowie będzie kolejne rondo?
Aby komunikacja miejska mogła dotrzeć do ulicy Twardosławickiej, urzędnicy zamierzali przebudować skrzyżowanie Zawodzie/Słowackiego. Właśnie podjęto decyzję o rezygnacji z tej inwestycji. Dlaczego?
Kolejny odcinek obwodnicy w 2016 roku
W 2016 roku piotrkowscy kierowcy pojadą kolejnym odcinkiem obwodnicy. Zapewnił o tym na antenie Strefy FM prezydent miasta, Krzysztof Chojniak.
Co dalej z obwodnicą miasta?
Kiedy wybudowany zostanie kolejny odcinek obwodnicy Piotrkowa? O tym rozmawiano podczas ostatniej sesji Rady Miasta. - Za chwilę przejdziemy do realizacji przedłużenia trasy N-S w kierunku północnym – powiedział prezydent Krzysztof Chojniak.
10 firm chce budować obwodnicę Bełchatowa
10 firm i konsorcjów z Polski, Austrii, Czech, Hiszpanii i Portugalii chce budować obwodnicę Bełchatowa w ciągu drogi krajowej nr 8.
Urząd Marszałkowski przekazał 1,5 mln złotych na budowę zachodniej obwodnicy Radomska. Inwestycja jest już prawie na finiszu. Kierowcy nową drogą pojadą najprawdopodobniej w lipcu.
W lipcu będzie można jeździć obwodnicą Radomska?
Już niedługo będzie można jeździć zachodnim odcinkiem obwodnicy Radomska. To jedna z najważniejszych, ale też i najdroższych miejskich inwestycji drogowych. Kosztuje około 40 milionów złotych, z czego 30 milionów to dofinansowanie unijne.
Niebezpiecznie przy obwodnicy miasta
- Zostałem powiadomiony przez mieszkańca, że ekrany akustyczne przy ulicy Miast Partnerskich zostały "pozbawione" drzwi awaryjnych – mówi radny Jan Dziemdziora, który interpeluje w tej sprawie.
Ruszyły przygotowania do budowy obwodnicy Bełchatowa
Trwa wycinka około siedmiu hektarów lasów, pod przyszłą obwodnicę miasta. Koło Nowego Światu, gdzie obwodnica będzie łączyć się z DK 8 teren przyszłej inwestycji odwiedził starosta bełchatowski, Szczepan Chrzęst.
Kilkadziesiąt firm chce budować obwodnicę
Wydaje się, że drogowe blokady krajowej "ósemki" przyniosły sukces. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi zakończyła właśnie przyjmowanie wniosków od firm, które chcą budować północną obwodnicę Bełchatowa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat