Artykuły do tagu: obwodnica

Obwodnica nadal zamknięta dla ruchu [AKTUALIZACJA]
Tak jak zapowiadali urzędnicy w poniedziałek rano odbył się odbiór techniczny nowo wybudowanego odcinka obwodnicy miejskiej – od ul. Modrzewskiego do Wojska Polskiego.
Prace przy budowie kolejnego odcinka obwodnicy (od Modrzewskiego do Wojska Polskiego) miały potrwać do końca października.
Budowa S12. Radni piszą do premier Szydło
Rada powiatu piotrkowskiego chce przyspieszyć budowę trasy S12 oraz obwodnic Srocka, Rozprzy i Sulejowa - dlatego postanowiła przesłać swoje stanowisko m.in. premier Beacie Szydło oraz ministrowi infrastruktury Andrzejowi Adamczykowi. Na temat wzmożonego ruchu tranzytowego debatowano na ostatniej sesji rady powiatu.
Przypominamy, że nie będzie wody
Od wtorku od godz. 22.00 do środy do 12.00 nie będzie wody w zachodniej części miasta.
Przypominamy! Od czwartku zmiana organizacji ruchu
W czwartek robotnicy wkroczą na skrzyżowanie ulicy Wojska Polskiego z kolejnym odcinkiem obwodnicy miasta, gdzie powstanie rondo. Zmianie uległa organizacja ruchu w tej części Piotrkowa.
Uwaga kierowcy! Za kilka dni zamkną ul. Wojska Polskiego
W czwartek, 15 września otwarte zostanie nowo powstałe rondo na ul. Twardosławickiej. Drogowcy przeniosą się na skrzyżowanie z ul. Wojska Polskiego. Wszystko w ramach kolejnego etapu budowy obwodnicy miasta.
30.08.2016 13:02
Dobre i złe wiadomości
Dobra wiadomość jest taka, że powstaje kolejny odcinek obwodnicy miasta. Zła? W zachodniej części Piotrkowa znów (chociaż krótko) nie będzie wody. Do tego zamknięty zostanie odcinek ulicy Wojska Polskiego, być może nawet na miesiąc (może krócej).
Powstanie rondo przy obwodnicy N-S
Trwa budowa obwodnicy N-S. W środę 6 lipca drogowcy wejdą na skrzyżowanie z ul. Twardosławicką, gdzie rozpoczną budowę ronda.
Nowy odcinek obwodnicy, od ul. Modrzewskiego do ul. Wojska Polskiego, ma zaprojektowane dwa ronda. Pierwsze powstanie przy Twardosławickiej, a drugie przy ul. Wojska Polskiego.
Powstaje czwarty odcinek obwodnicy
Prace przy budowie czwartego odcinka trasy NS trwają w najlepsze. Drogowcy pracują na odcinku od Modrzewskiego do Wojska Polskiego. Wykonawcą jest firma Strabag.
Połączą Modrzewskiego z Wojska Polskiego. Budowa ruszy jeszcze w kwietniu
W drugiej połowie kwietnia ruszą prace związane z budową kolejnego odcinka obwodnicy miasta – nowy odcinek połączy ulice Modrzewskiego i Wojska Polskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat