Artykuły do tagu: obwodnica

Trwają prace przy budowie obwodnicy N-S
Trwają prace przy trzecim etapie budowy obwodnicy N-S w zachodniej części miasta.
Wiadomo już kto wybuduje trzeci odcinek obwodnicy N-S, który połączy ulicę Słowackiego z projektowanym przedłużeniem ulicy Modrzewskiego.
Być może powstanie w końcu kolejny fragment obwodnicy miasta. Magistrat ogłosił przetarg na budowę ulicy od Słowackiego do Źródlanej.
Mieszkańcy gminy Rozprza wybrali swoją propozycję przebudowy trasy drogi krajowej na odcinku przebiegającym przez gminę Rozprza. W sali OSP w Rozprzy zostały przeprowadzone uzupełniające konsultacje społeczne w sprawie budowy obwodnic Rozprzy i Niechcic.
Aleja Concordii, Modrzewskiego, Wojska Polskiego, Łódzka, Rakowska, Miast Partnerskich, Sulejowska, Krakowskie Przedmieście, Wronia, Dmowskiego i ponownie al. Concordii...
Nadal ogromne emocje wśród mieszkańców Rozprzy wzbudza sprawa przebiegu obwodnicy. W piątek podczas sesji Rady Gminy w sali obrad zjawiło się wielu zainteresowanych jej przebiegiem.
III etap budowy obwodnicy Piotrkowa będzie gotowy w 2011 roku. Sekretarz miasta zapewnił, że termin ten zostanie dotrzymany.
Wznowione zostały prace związane z budową obwodnicy miasta. Jest szansa, że po ostatnich opóźnieniach prac inwestycja będzie już teraz realizowana bez przeszkód.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat