Artykuły do tagu: obwodnica

Co dalej z obwodnicą Piotrkowa?
Ostatni odcinek miejskiej obwodnicy został oddany 2 lata temu. Powstał wtedy blisko 500-metrowy odcinek jezdni, który połączył ulice Słowackiego i Modrzewskiego. Kiedy powstanie kolejny odcinek obwodnicy?
Bełchatów będzie miał swoją obwodnicę
Wczoraj Centrum Informacyjne Rządu podało, że Rada Ministrów zmieniła "Program budowy dróg krajowych na lata 2011-2015". Lista dwunastu inwestycji ujętych w dokumencie obejmuje budowę obwodnic między innymi Bełchatowa i Wielunia.
Ruch wahadłowy na Narutowicza w Radomsku
Trwa budowa zachodniej obwodnicy Radomska. W związku z prowadzonymi pracami na fragmencie ul. Narutowicza, na starej trasie Radomsko – Piotrków Trybunalski, ruch odbywa się jednym pasem.
Mieszkańcy zablokowali DK8
Od rana bełchatowianie blokowali krajową „ósemkę”. Domagali się w ten sposób budowy obwodnicy.
Obwodnica: Początek prac jeszcze w tym roku
Starosta bełchatowski otrzymał pismo od Iwony Renaty Zatorskiej-Sytyk, dyrektor łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w sprawie rozpoczęcia w tym roku prac przy budowie obwodnicy Bełchatowa.
O drodze będą rozmawiać z ministrem Nowakiem
Prezydent Bełchatowa, nie mogąc uzyskać jakichkolwiek konkretnych decyzji dotyczących budowy obwodnicy miasta, postanowił zaprosić do rozmów samego ministra transportu - Sławomira Nowaka.
Powrót na budowę obwodnicy Radomska
Do zrobienia są jeszcze m.in. ronda, wiadukty, zbiorniki retencyjne. Tereny trzeba odwodnić, zrobić nasypy. Czas płynie, a pieniędzy jest za mało. Wiadomo już jednak, kto dokończy budowę zachodniej obwodnicy Radomska. Prace przerwano po wycofaniu się firmy Radko. 6,5 kilometrowy odcinek drogi ma połączyć ulicę Narutowicza z Brzeźnicką.
Co z obwodnicą Radomska?
Rozstrzygnięto przetarg na dokończenie zachodniej obwodnicy Radomska. Budowę przerwano po wycofaniu się firmy Radko.
Piotrków: Cała droga do łatania
Na całej drodze z Piotrkowa do Sulejowa będą uzupełnianie pojedyncze ubytki. W miejscach prowadzonych prac zostanie wprowadzony ruch wahadłowy kierowany ręcznie. Kierowcy powinni spodziewać się utrudnień.
Debatowali na temat obwodnicy
W ubiegły piątek obradowała Komisja Urbanistyczno-Architektoniczna Urzędu Gminy w Rozprzy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat