Artykuły do tagu: obwodnica

Bełchatów będzie miał swoją obwodnicę
Wczoraj Centrum Informacyjne Rządu podało, że Rada Ministrów zmieniła "Program budowy dróg krajowych na lata 2011-2015". Lista dwunastu inwestycji ujętych w dokumencie obejmuje budowę obwodnic między innymi Bełchatowa i Wielunia.
Ruch wahadłowy na Narutowicza w Radomsku
Trwa budowa zachodniej obwodnicy Radomska. W związku z prowadzonymi pracami na fragmencie ul. Narutowicza, na starej trasie Radomsko – Piotrków Trybunalski, ruch odbywa się jednym pasem.
Mieszkańcy zablokowali DK8
Od rana bełchatowianie blokowali krajową „ósemkę”. Domagali się w ten sposób budowy obwodnicy.
Obwodnica: Początek prac jeszcze w tym roku
Starosta bełchatowski otrzymał pismo od Iwony Renaty Zatorskiej-Sytyk, dyrektor łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w sprawie rozpoczęcia w tym roku prac przy budowie obwodnicy Bełchatowa.
O drodze będą rozmawiać z ministrem Nowakiem
Prezydent Bełchatowa, nie mogąc uzyskać jakichkolwiek konkretnych decyzji dotyczących budowy obwodnicy miasta, postanowił zaprosić do rozmów samego ministra transportu - Sławomira Nowaka.
Powrót na budowę obwodnicy Radomska
Do zrobienia są jeszcze m.in. ronda, wiadukty, zbiorniki retencyjne. Tereny trzeba odwodnić, zrobić nasypy. Czas płynie, a pieniędzy jest za mało. Wiadomo już jednak, kto dokończy budowę zachodniej obwodnicy Radomska. Prace przerwano po wycofaniu się firmy Radko. 6,5 kilometrowy odcinek drogi ma połączyć ulicę Narutowicza z Brzeźnicką.
Co z obwodnicą Radomska?
Rozstrzygnięto przetarg na dokończenie zachodniej obwodnicy Radomska. Budowę przerwano po wycofaniu się firmy Radko.
Piotrków: Cała droga do łatania
Na całej drodze z Piotrkowa do Sulejowa będą uzupełnianie pojedyncze ubytki. W miejscach prowadzonych prac zostanie wprowadzony ruch wahadłowy kierowany ręcznie. Kierowcy powinni spodziewać się utrudnień.
Debatowali na temat obwodnicy
W ubiegły piątek obradowała Komisja Urbanistyczno-Architektoniczna Urzędu Gminy w Rozprzy.
Przetarg na obwodnicę Radomska
Budowa zachodniej obwodnicy Radomska to najważniejsza inwestycja realizowana przez samorząd. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu z powodu kłopotów finansowych z placu budowy zeszła firma Radko. Firma miała zbudować obwodnicę za 45 milionów złotych. Po rozwiązaniu umowy urząd miasta ogłosił kolejny przetarg, tym razem na dokończenie prac.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat