Artykuły do tagu: obwodnica

Przetarg na obwodnicę Radomska
Budowa zachodniej obwodnicy Radomska to najważniejsza inwestycja realizowana przez samorząd. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu z powodu kłopotów finansowych z placu budowy zeszła firma Radko. Firma miała zbudować obwodnicę za 45 milionów złotych. Po rozwiązaniu umowy urząd miasta ogłosił kolejny przetarg, tym razem na dokończenie prac.
Do Kleszczowa pojedziemy obwodnicą
Ponad 35 milionów złotych kosztowało kolejnych 5696 metrów obwodnicy Kleszczowa. Nowa droga zwiększa bezpieczeństwo ruchu, omija bowiem zabudowane tereny w Łękińsku i części Kleszczowa. Jest także szersza od drogi powiatowej, którą wcześniej poruszały się pojazdy jadące od strony Kaliska do Kleszczowa.
Radomsko: Powrót na budowę obwodnicy
Po kilkutygodniowej przerwie ciężki sprzęt znów wjechał na plac budowy zachodniej obwodnicy Radomska. Przerwa spowodowana była kłopotami finansowymi firmy Radko, która wygrała przetarg na budowę 6,5-kilometrowej drogi.
Zatrzymana budowa obwodnicy
Stanęła budowa zachodniej obwodnicy Radomska. Prace nie są prowadzone od kilkunastu dni. Zgodnie z zapowiedziami firmy realizującej inwestycję, miały zostać wznowione 23 kwietnia. Tak się jednak nie stało. W środę 25 kwietnia przedstawiciele wykonawcy- firmy Radko, spotkali się z władzami miasta.
Władze gminy Rozprza apelują do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o wykonanie obwodnicy Niechcic.
Opoczno: Wkrótce otwarcie obwodnicy
Budowa obwodnicy Opoczna dobiega końca. Już wkrótce zapowiadane jest jej otwarcie. Wszystko wskazywało na to, że będzie problem z dotrzymaniem planowanego terminu. Okazuje się, że mieszkańcy już mogą cieszyć się z zakończonej inwestycji.
Słowackiego/N-S: Kolizja na skrzyżowaniu
Wczoraj oddano dla ruchu nowy fragment obwodnicy, łączący ulice Słowackiego i Modrzewskiego.
Piotrków: Obwodnica wciąż nieprzejezdna
Chociaż prace zakończyły się we wrześniu, nowy fragment obwodnicy Piotrkowa wciąż jest zamknięty. Dlaczego? Miasto zrobiło swoje, jednak teraz na użytkowanie drogi musi zezwolić inspektor nadzoru budowlanego, a to musi potrwać.
Fragment obwodnicy prawie gotowy
Ku końcowi zbliżają się prace przy budowie kolejnego odcinka obwodnicy N-S.
Ponad 185 tysięcy złotych przyznał Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na budowę kanalizacji deszczowej w powstającym III odcinku obwodnicy N-S.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat