Artykuły do tagu: obwodnica

Do Kleszczowa pojedziemy obwodnicą
Ponad 35 milionów złotych kosztowało kolejnych 5696 metrów obwodnicy Kleszczowa. Nowa droga zwiększa bezpieczeństwo ruchu, omija bowiem zabudowane tereny w Łękińsku i części Kleszczowa. Jest także szersza od drogi powiatowej, którą wcześniej poruszały się pojazdy jadące od strony Kaliska do Kleszczowa.
Radomsko: Powrót na budowę obwodnicy
Po kilkutygodniowej przerwie ciężki sprzęt znów wjechał na plac budowy zachodniej obwodnicy Radomska. Przerwa spowodowana była kłopotami finansowymi firmy Radko, która wygrała przetarg na budowę 6,5-kilometrowej drogi.
Zatrzymana budowa obwodnicy
Stanęła budowa zachodniej obwodnicy Radomska. Prace nie są prowadzone od kilkunastu dni. Zgodnie z zapowiedziami firmy realizującej inwestycję, miały zostać wznowione 23 kwietnia. Tak się jednak nie stało. W środę 25 kwietnia przedstawiciele wykonawcy- firmy Radko, spotkali się z władzami miasta.
Władze gminy Rozprza apelują do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o wykonanie obwodnicy Niechcic.
Opoczno: Wkrótce otwarcie obwodnicy
Budowa obwodnicy Opoczna dobiega końca. Już wkrótce zapowiadane jest jej otwarcie. Wszystko wskazywało na to, że będzie problem z dotrzymaniem planowanego terminu. Okazuje się, że mieszkańcy już mogą cieszyć się z zakończonej inwestycji.
Słowackiego/N-S: Kolizja na skrzyżowaniu
Wczoraj oddano dla ruchu nowy fragment obwodnicy, łączący ulice Słowackiego i Modrzewskiego.
Piotrków: Obwodnica wciąż nieprzejezdna
Chociaż prace zakończyły się we wrześniu, nowy fragment obwodnicy Piotrkowa wciąż jest zamknięty. Dlaczego? Miasto zrobiło swoje, jednak teraz na użytkowanie drogi musi zezwolić inspektor nadzoru budowlanego, a to musi potrwać.
Fragment obwodnicy prawie gotowy
Ku końcowi zbliżają się prace przy budowie kolejnego odcinka obwodnicy N-S.
Ponad 185 tysięcy złotych przyznał Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na budowę kanalizacji deszczowej w powstającym III odcinku obwodnicy N-S.
Trwają prace przy budowie obwodnicy N-S
Trwają prace przy trzecim etapie budowy obwodnicy N-S w zachodniej części miasta.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat