Artykuły do tagu: koncert

Zagrali by pomóc Czarkowi
Kilka piotrkowskich zespołów muzycznych pojawiło się w sobotnie popołudnie na scenie w Rynku Trybunalskim by wesprzeć Czarka, ich kolegę z branży, któremu w maju doszczętnie spłonęło mieszkanie. Wszyscy uczestnicy tego wydarzenia mogli dołożyć przysłowiową "cegiełkę" do przywrócenia go do właściwego stanu.
Przygoda za jeden uśmiech. Początek letnich spotkań muzycznych
Cykl letnich spotkań muzycznych na dziedzińcu MOK rozpocznie się już 29 czerwca o godz. 20 koncertem "Przygoda… za jeden uśmiech, czyli najpiękniejsze piosenki z polskich filmów" w wykonaniu piotrkowskiego zespołu wokalnego PRZYGODA P.L.
Przyjdź, posłuchaj muzyki i pomóż Czarkowi odbudować dom
Kilka tygodni temu Czarkowi z Piotrkowa doszczętnie spłonęło mieszkanie. Jego koledzy chcą mu pomóc odbudować dom, dlatego zapraszają na koncert w Rynku Trybunalskim, podczas którego zbierane będą pieniądze.
Ostry skradł serca publiczności. Na deser Lemon
Mnóstwo doskonałej muzyki dały nam tegoroczne Imieniny Piotrków. W niedzielę śpiewali dla nas O.S.T.R, Natalia Nykiel i Lemon.
Świetny występ Mateusza Ziółko
Mateusz Ziółko to jeden z najlepszych wokalistów w Polsce. Udowodnił to doskonałym koncertem, który dał podczas pierwszego dnia Imienin Piotrków.
20.06.2019 18:45
Gospel w amfiteatrze
Na szósty koncert chwały do miejskiego amfiteatru zaprosiło w czwartek Stowarzyszenie Kasztelania Swing Band. W Boże Ciało wystąpił dla piotrkowian chór złożony z uczestników warsztatów muzycznych.
XX Dni Wolborza rozpoczęte
Rozpoczęły się XX Dni Wolborza. Wszyscy, którzy w ten weekend pojawią się na stadionie przy ul. Sportowej na brak muzycznych atrakcji nie będą mogli narzekać. W sobotę zagrali Mateusz Mijal, Paweł Stasiak i zespół Papa D oraz C-Bool, natomiast niedziela będzie należała do zespołów Nadmiar i Zakopower.
15.06.2019 19:09
Rozprza już świętuje
Wesołe miasteczko, występy lokalnych artystów i oczywiście koncerty wielkich gwiazd tj. Power Play i MIG, to wszystko zostało przygotowane z okazji XVI już Dni Rozprzy. Organizatorzy jak co roku zadbali o to, aby każdy kto przyjdzie w weekend na stadion, znalazł coś dla siebie.
Zmiana godziny sobotniego koncertu amatorskich zespołów
Początkowo występ zaplanowany był na godzinę 16.00, jednak ze względu na wysokie temperatury, koncert został przeniesiony na godz. 10.00. Występ lokalnych artystów, który odbędzie się w miejskim amfiteatrze, to jeden z punktów zakończenia sezonu artystycznego.
Kolejny koncert piosenki rosyjskiej w Piotrkowie
Po sukcesie pierwszej edycji, piotrkowscy artyści postanowili jeszcze raz zaprezentować mieszkańcom swoje umiejętności. Koncert piosenki rosyjskiej odbędzie się 18 czerwca o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat