Artykuły do tagu: koncert

Koncert jazzowy w kościele, występ chóru w cerkwi, czyli kolejna odsłona Festiwalu Kultury Miast Partnerskich
Zachęcamy do zapoznania się z programem VI Festiwalu Kultury Miast Partnerskich i IV Nocy Traktu Wielu Kultur, które odbywać się będą od 24 do 26 maja w Piotrkowie Trybunalskim. W piątek warto wybrać się na przykład do kościoła ewangelickiego,odbędzie się tam koncert zespołu Slavic Jazz Ungerground, w sobotę w piotrkowskiej cerkwi prawosławnej wystąpią natomiast członkowie greckiego chóru prawosławnego, a w niedzielę gości z wszystkich miast partnerskich będzie można posłuchać i zobaczyć podczas koncertu finałowego, który odbędzie się w piotrkowskim amfiteatrze. Na jego koronie w sobotę i niedzielę będą się znajdować stoiska promocyjne poszczególnych miast partnerskich, będzie tam można m.in. spróbować lokalnych potraw. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny.
Czarnocin: Koncert z okazji Dnia Matki
Na koncert Joanny Aleksandrowicz z okazji Dnia Matki zaprasza mieszkańców gminy Czarnocin wójt Roman Miksa.
Wola Krzysztoporska zaprasza na Święto Gminy, ale MIG-iem!
Święto Gminy Wola Krzysztoporska już w najbliższą sobotę, 25 maja! Wójt, Rada Gminy i Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej zachęcają do wspólnej zabawy! Zagra m.in. zespół MIG!
Klarneciści grali na Starówce
Trzy zespoły klarnetowe zaprezentowały się w piątkowy wieczór w Rynku Trybunalskim. Wydarzenie odbyło się w ramach XIII Festiwalu Klarnetowego.
W Rynku wystąpią klarneciści
W Rynku Trybunalskim wystąpią w piątkowy wieczór klarneciści biorący udział w XIII Festiwalu Klarnetowym. Początek koncertu o godzinie 19.00.
Pasjonatki z gminy Wola Krzysztoporska mają już 10 lat
Zespół Pasjonatki, działający pod patronatem Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej, z instruktorem Grzegorzem Bogusem obchodził w sobotę, 11 maja swój jubileusz - 10-lecie powstania.
Dni Otwartych Funduszy Europejskich W Tomaszowie. Na scenie Samokhin Band i IRA
Koncerty zespołów IRA i Samokhin Band odbędą się w niedzielę 12 maja na pl. Tadeusza Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim. Impreza zorganizowana w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich rozpoczęła się o 16:00.
Ostatni koncert 50 dni Muzyki Kameralnej
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na koncert gitarowo - fortepianowy pt.: „Muzyczne echa Hiszpanii i Włoch na 88 klawiszy i 6 strun”.
Jacek Wójcicki na jubileuszu Pasjonatek
Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej zaprasza na koncert Jacka Wójcickiego oraz występ działającego przy GOK zespołu Pasjonatki z okazji 10-lecia jego istnienia.
To będą hip-hopowe Juwenalia. Tede i Kękę wystąpią w Piotrkowie
Artyści wystąpią z okazji zbliżających się Juwenaliów, organizowanych przez członków Rady Samorządu Studentów piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Oprócz raperów na scenie pojawią się również lokalnie zespoły i i Kobranocka. Impreza rozpocznie się w piątek (31.05), natomiast główne koncerty mają się odbyć w sobotę (1.06).

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat