Artykuły do tagu: koncert

 Michał Bajor zaśpiewa najważniejsze utwory
Koncert Michała Bajora pod tytułem "Od Kofty do Korcza" odbędzie się 23 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, artysta zaśpiewa najważniejsze dla niego utwory.
Sprawdź, kto wystąpi na Imieninach Piotrków
W tym roku Imieniny Piotrków świętować będziemy 22 i 23 czerwca. Jak zawsze dni miasta uświetnią koncerty.
Koncert inaugurujący tegoroczną edycję Dni Muzyki Kameralnej
Już w najbliższą niedzielę, 24 marca, w salach piotrkowskiego Muzeum odbędzie się koncert inaugurujący tegoroczną edycję Dni Muzyki Kameralnej. Przed publicznością wystąpią Natalia i Olga Pasiecznik. Początek wydarzenia godzina 17.00, wstęp wolny.
Beno Otręba: Tu w Piotrkowie dobrze nam się grało
Piotrkowski koncert Dżemu bez wątpienia zapisze się jako jedno z ważniejszych muzycznych wydarzeń obecnego roku. Po występie muzyków jednego z najbardziej kultowych polskich zespołów udało nam się porozmawiać z założycielem zespołu Beno Otrębą o nadchodzącym jubileuszowym koncercie Dżemu, jak i muzycznych planach grupy.
Wolbórz: Poducha powędrowała do malucha
Mały Mikołaj otrzymał 1000 zł i poduchę przygotowaną przez panie z KGW Polichno. W Wolborskim Centrum Kultury odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet.
Anita Sochacka kobietą roku!
Anita Sochacka tym razem została nagrodzona w kategorii pozasportowej. Młodą bilardzistkę uhonorowano tytułem "Kobiety Roku moszczenickiego GOK-u".
Legendarny „Dżem” zagrał w Piotrkowie
„Wehikuł czasu”, „Paw”, „Czerwony jak cegła”, „Sen o Victorii”, „Whisky” czy „Tylko Ty i Ja” to tylko niektóre ze swoich utworów, uznawanych przez kilka pokoleń za kultowe, muzycy legendarnej formacji Dżem zagrali podczas niedzielnego koncertu w hali „Relax” w Piotrkowie. Beno i spółka grając bezustannie przez dwie godziny udowodnili, że na polskiej scenie rockowej nie mają sobie równych, jak i mają formę przed zbliżającym się wielkimi krokami okrągłym jubileuszem zespołu. Koncert Dżemu to największy w ostatnich latach tak duży, biletowany koncert w naszym mieście.
Piosenki Kory na Dzień Kobiet
Dzień Kobiet upłynął w Miejskim Ośrodku Kultury pod znakiem koncertu z przebojami z repertuaru Kory. „Szare miraże”, „Kocham cię kochanie moje”, „Lipstic on the glass”, „Boskie Buenos”, „Twist”, „Wyjątkowo zimny maj” czy „Krakowski spleen” to tylko niektóre z utworów legendarnej wokalistki zespołu Maanam, jakie w piątkowy wieczór zaśpiewały dla piotrkowskiej publiczności Julia Kafar, Patrycja Sikora, Marysia Majewska i Natalia Cybula. Organizatorzy wydarzenia, jego tytuł – „Po prostu bądź” – zaczerpnęli oczywiście od jednego z przebojów Kory, pochodzącego z pamiętnego albumu „Łóżko” (1996).
06.03.2019 08:02
Koncert dla Pań
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy zaprasza na uroczyste obchody Dnia Kobiet, które odbędą się w niedzielę, 10 marca o godz. 17.00.
Koncert jubileuszowy Dżemu
Grupa świętuje 40-lecie działalności. Z tej okazji, dla swoich fanów Dżem przygotował specjalną trasę koncertową. Piotrków jest jednym z miast, które odwiedzą muzycy legendarnego zespołu. Zagrają swoje największe przeboje m.in.: Czerwony jak cegła, Wehikuł czasu, Whisky czy Sen o Viktorii.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat