Artykuły do tagu: Zniszczenia

Piotrkowski cmentarz żydowski niszczeje
Kilka miesięcy temu otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników sygnał, że mur okalający cmentarz żydowski w Piotrkowie Trybunalskim regularnie... znika. Najprawdopodobniej jest rozkradany. Postanowiliśmy zająć się tą sprawą, co okazało się nie lada wyzwaniem.
Tiry zakłócają spokój na ul. Jasnej w Piotrkowie
Samochody ciężarowe, które przejeżdżają ul. Jasną niszczą nawierzchnię tej drogi i generują spory hałas. Mieszkańcy mają też obawy o bezpieczeństwo swoich dzieci. Ich zdaniem kierowcy tirów nie zawsze podróżują z właściwą prędkością. Czy istnieje możliwość zmiany tego stanu rzeczy?
Kto zniszczył wystawę o Katyniu?
Nieznani sprawcy zniszczyli wystawę poświęconą piotrkowianom zamordowanym w Katyniu. Ekspozycja znajduje się na płocie Muzeum.
Nawałnica nie oszczędziła także Sulejowa
Podobnie jak w gminach Moszczenica czy Grabica strażacy także w Sulejowie mieli sporo roboty przy połamanych drzewach, uszkodzonych dachach czy ogrodzeniach.
Region: Jedne drogi remontowali, inne niszczyli
Podczas trwających remontów dróg krajowych i autostrad zniszczono wiele dróg powiatowych i gminnych. Nie inaczej jest w powiecie piotrkowskim, w którym najbardziej ucierpiały gminy Moszczenica, Wolbórz czy Wola Krzysztoporska.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat