Artykuły do tagu: Plantacja

26 stycznia Ogólnopolskim Dniem Transplantacji
26 stycznia to Ogólnopolski Dzień Transplantacji. Bardzo istotna data dla tych, którzy otrzymali drugie życie, dzięki dawcy szpiku. Przeszczep krwiotwórczych komórek macierzystych stosuje się w leczeniu ponad 70 chorób - przede wszystkim nowotworów krwi, ale również chorób rzadkich, w tym nienowotworowych - przypomina Fundacja DKMS.
Dwie plantacje marihuany zlikwidowane
Policja namierzyła ich, kiedy pielęgnowali krzaki marihuany. 20- i 25-latek z Bełchatowa odpowiedzą za przestępstwo narkotykowe. Grozi im do 3 lat więzienia.
Plantacja konopi ukryta w lesie
Ukrytą w kompleksie leśnym na terenie gminy Gomunice plantację konopi indyjskich zlikwidowała policja. Oszacowano, że z 480 roślin, które rosły w lesie, można uzyskać ponad 10 kilogramów gotowego do sprzedaży narkotyku.
Policja zlikwidowała leśną uprawę marihuany
Całkiem pokaźna plantacja konopi indyjskich ukryta była w lesie na terenie gminy Kamieńsk. Policjanci z radomszczańskiej komendy zlikwidowali w sumie 578 krzaków tej rośliny. Według szacunków specjalistów z takiej ilości konopi można było uzyskać blisko 13 kilogramów gotowego do sprzedaży narkotyku.
Mini plantacja marihuany na strychu
Podczas interwencji domowej policjanci znaleźli na strychu budynku małą uprawę konopi indyjskich. Zabezpieczono susz i rośliny. 30-letni plantator trafił do aresztu.
Plantacja konopi w centrum Tomaszowa
Policjanci z tomaszowskiej Komendy Policji, współpracując z kryminalnymi z Komendy Wojewódzkiej w Łodzi, zlikwidowali plantację konopi indyjskich. W centrum Tomaszowa zabezpieczono ponad 25 krzewów i 22,8 grama suszu o wartości nie mniejszej niż 22 tysiące złotych. W sprawie zatrzymano 39-letniego mieszkańca Tomaszowa.
Plantacja marihuany ukryta w lesie
Bełchatowscy policjanci w lesie na terenie gminy Szczerców odkryli plantację marihuany. Zabezpieczono 110 krzaków konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu.
Mała plantacja w wynajętym mieszkaniu
Kolejna plantacja konopi indyjskich zlikwidowana. Policja zabezpieczyła 3 sadzonki, susz roślinny oraz urządzenia i sprzęt służący do uprawy. Zatrzymano także 23-letniego plantatora.
W budynku gospodarczym urządził sobie plantację
42-letni bełchatowianin uprawiał na terenie swojej posiadłości konopie indyjskie. Został zatrzymany przez policję.
Policja bezlitosna dla plantatorów
Policjanci odkryli kolejną plantację konopi, tym razem w gminie Szczerców. Z zabezpieczonych roślin można było uzyskać blisko 990 gramów marihuany o czarnorynkowej wartości 29 tysięcy złotych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat