Artykuły do tagu: Monitor

Pacjenci nie będą podglądani
Kto zniszczył kaloryfer w dopiero co wyremontowanym Szpitalnym Oddziale Ratunkowym? Tę zagadkę udało się rozwikłać dzięki systemowi monitoringu przemysłowego zamontowanemu właśnie w szpitalu przy Rakowskiej w Piotrkowie.
Piotrków: Zaczepiał ludzi i zniszczył samochód
Nietrzeźwy 30-latek postanowił urozmaicić sobie drogę do domu. Idąc ze znajomym ulicą Starowarszawską zaczepiał przechodniów, wykrzykiwał pod ich adresem wulgaryzmy, niektórych próbował uderzyć, w końcu wskoczył na maskę zaparkowanego samochodu osobowego. W pojeździe był kierowca.
Monitoring wychwycił pijanego kierowcę
Niespełna dwa promile alkoholu miał w organizmie młody kierowca z Piotrkowa, który w nocy z soboty na niedzielę został zatrzymany przez wspólny patrol policji i Straży Miejskiej.
Wczoraj w nocy na ulicy Garncarskiej policjanci z Piotrkowa zatrzymali 17-letniego piotrkowianina podejrzewanego o kradzież firmowych znaczków od samochodów.
Niszczył polskie flagi – nagrał go monitoring
Miejski monitoring wychwycił moment, w którym piotrkowianin niszczył polskie flagi.
Piotrków: Kolejne kamery na Starym Mieście
Miejski system monitoringu ma o dwie kamery więcej. Urządzenia rejestrują obraz na Starym Mieście.
Od kilku lat bezpieczeństwa w centrum miasta strzegą kamery. Miejski monitoring był uzupełniany m.in. w ramach projektu Trakt Wielu Kultur. Niewykluczone, że już wkrótce wzbogaci się o dodatkowe urządzenia.
Monitoring kolejny raz pomógł w ujęciu chuliganów
W poniedziałkowy wieczór młody mężczyzna zgłosił pobicie do dyżurnego piotrkowskiej Straży Miejskiej.
Piotrków: Będzie monitoring na dworcu
Wczoraj w budynku Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie, z inicjatywy komendanta insp. Gabriela Olejnika, odbyło się spotkanie w sprawie rozszerzenia zasięgu monitoringu wizyjnego o teren dworca PKP.
Dzięki monitoringowi piotrkowska policja zatrzymała mężczyznę, który po wypiciu alkoholu wsiadł do samochodu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat