Artykuły do tagu: Monitor

Monitoring wizyjny działa pełną parą już praktycznie we wszystkich podstawówkach i gimnazjach na terenice Piotrkowa. Tylko w zeszłym roku w piotrkowskich szkołach zainstalowano 64 kamery.
Wszystko za sprawą monitoringu wizyjnego, który do końca listopada ma zostać zainstalowany w dziesięciu piotrkowskich szkołach. Od 2007 roku monitoring posiadają już wszystkie gimnazja na terenie Piotrkowa.
Po kilku miesiącach przerwy miejski monitoring ponownie obejmuje swoim zasięgiem wieżę ciśnień. Przypomnijmy, że w lipcu nieznani sprawcy oszpecili wulgaryzmami elewację obiektu. W schwytaniu wandali mogła, a właściwie powinna wręcz, pomóc kamera, ale jak się okazało...wcześniej się popsuła i ją zdemontowano.
W 10 piotrkowskich szkołach zostaną zainstalowane kamery. Na ten cel udało się pozyskać ponad 102 tysiące złotych ze środków zewnętrznych.
11-letni chłopiec uciekł z pogotowia opiekuńczego w Piotrkowie. Dziecko zostało odnalezione przez policję o czwartej nad ranem w jednej z bram w centrum miasta.
Monitoring na piotrkowskim dworcu od września
We wrześniu rozpocznie się instalacja jedenastu kamer na piotrkowskim dworcu. Piotrków jest jednym z dziewiętnastu miast w których PKP zainstaluje monitoring wizyjny.
Piotrków: Monitoring
Będzie szybciej i bezpieczniej, a każdy mieszkaniec jednym telefonem będzie mógł sprawdzić, gdzie znajduje się wysłana paczka. Oddział Rejonowy Poczty Polskiej w Piotrkowie zamierza w kwietniu wprowadzić elektroniczny system monitoringu paczek.
Remont dworca PKP tylko na papierze...
Pasażerowie czekający na remont piotrkowskiego dworca PKP muszą uzbroić się w cierpliwość, bo już wiadomo, że w tym roku pieniędzy na modernizację nie będzie.
Na piotrkowskim dworcu, który regularnie figuruje w notatnikach dyżurnego policji, będzie bezpieczniej. Polskie Koleje Państwowe rozstrzygnęły po wielu miesiącach przetarg na montaż monitoringu na tych dworcach, gdzie jest on przestarzały albo nie ma go w ogóle, a ze względu na bezpieczeństwo podróżnych powinien jednak tam być.
Piotrków: Uruchomiono kolejne kamery
O sześć kamer rozszerzył się miejski monitoring w Piotrkowie. Cztery zlokalizowano na terenie Starówki: przy ulicy Zamkowej i Garncarskiej, a także na Placu Czarnieckiego i Niepodległości. Z kolei dwie zamontowano w Alei 3 Maja w pobliżu budynku Miejskiego Ośrodka Kultury i Starostwa Powiatowego. Obecnie na terenie miasta jest ich już szesnaście.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat