Artykuły do tagu: Monitor

Bełchatów: Będzie bezpieczniej w centrum
Już niedługo zainstalowanych zostanie dziesięć nowych kamer w centrum Bełchatowa. Obecnie jest ich pięć. Realizacja tego projektu ma zakończyć się w marcu 2009 roku.
Aż 19 milionów złotych kosztować ma remont dworca kolejowego w Piotrkowie Trybunalskim. Inwestycja planowana jest na lata 2009-2011.
Bełchatów:
Prawdopodobnie do końca roku we wszystkich szkołach w Bełchatowie pojawi się monitoring. Pierwotnie system wizyjny miał funkcjonować wyłącznie w gimnazjach, ale po otrzymaniu dodatkowych funduszy bełchatowski magistrat postanowił zainstalować kamery w każdej placówce.
Piotrków: Będzie monitoring na Dworcu PKP
Polskie Koleje Państwowe ogłosiły przetarg na budowę monitoringu wizyjnego na 19-tu dworcach w Polsce, w tym także w Piotrkowie.
Cztery kolejne kamery na Starym Mieście i dwie w Alei 3-ego Maja. Na ulicach Piotrkowa pojawi się sześć nowych kamer. Rozbudowa istniejącego monitoringu już się rozpoczęła. Stosowny przetarg został już ogłoszony.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat