Artykuły do tagu: Monitor

Policja poszukuje sprawców pobicia – ma zdjęcia
Funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim poszukują sprawców pobicia dokonanego w dniu 4 listopada 2012r. w godzinach 04:00 – 04.30 w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Kleszcz przed lokalem „Pod dobrym Aniołem”.
Rozpoznajesz sprawcę rozboju przy Sulejowskiej?
Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim poszukują sprawcy rozboju, do którego doszło 27 grudnia 2012 r. około godziny 22.30 w Piotrkowie przy ulicy Sulejowskiej na wysokości sklepu nocnego „13”.
Sześć nowoczesnych kardiomonitorów trafiło do Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie. Wartość nowego sprzętu to ponad 160 tysięcy złotych.
Seniorzy z DPS-u pod okiem „wielkiego brata”
W Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Żwirki w Piotrkowie zainstalowano monitoring. 43 kamery będą rejestrować to, co dzieje się wewnątrz i na zewnątrz budynku.
Podglądają nas od 10 lat
Tysiące zgłoszeń rocznie, setki ukaranych i dziesiątki przyłapanych na gorącym uczynku. Piotrków był jednym z pierwszych miast, w których zdecydowano się na monitoring miejski. Po latach decyzja wydaje się być uzasadniona.
Rondo w oku bezprzewodowej kamery
Do końca listopada w okolicach ronda przy ul. Przedborskiej w Radomsku zostanie zainstalowana kamera bezprzewodowa.
Uwaga! Las monitorowany. Kamery termowizyjne trafią do Nadpilicznych Parków Krajobrazowych. Dlaczego zdecydowano się na zakup? Przez góry śmieci zwożone na teren Parku.
Na dworcu PKP działa system monitoringu
System monitoringu na PKP już działa. Niebawem zostanie podłączony do tego miejskiego.
Nowo wyremontowana kamienica w centrum miasta znowu wymaga remontu. Wszystko przez ludzi, którzy ją niszczą. M.in. oblewają elewacje wapnem. Ale nie tylko to jest problemem. Regularnie niszczona jest takze infrastruktura w rezerwacie Niebieskie Źródła.
Wyrwał krzaczek - dostał 500 złotych mandatu
17 kwietnia późnym wieczorem dyżurny piotrkowskiej Straży Miejskiej obsługujący miejski monitoring zauważył mężczyznę, który idąc przez plac Czarnieckiego wyrwał z donicy krzaczek i rzucił go na ulicę.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat