Artykuły do tagu: Monitor

Wjechał w budynek na Placu Kościuszki w Tomaszowie
Młody mężczyzna wjechał w budynek na Placu Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim. Zdarzenie zostało nagrane przez kamery miejskiego monitoringu. Niestety nie był widoczny numer rejestracyjny samochodu sprawcy. W ustalenia włączył się Urząd Miasta, przekazując nagranie ze zdarzenia do mediów społecznościowych. Do zdarzenia doszło przed godz. 2 w nocy 10 grudnia.
Czuł się podglądany, więc wyrwał kamerę
39-letni bełchatowianin wyrwał kamerę monitoringu z windy. Uważał, że urządzenie narusza jego prywatność, więc postanowił je uszkodzić. Straty oszacowano na 700 zł. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży.
Kierowca tira uszkodził osobówkę i odjechał
Należytej ostrożności nie zachował kierowca tira, który skręcając z ulicy Wojska Polskiego w 1 Maja zahaczył tyłem naczepy o zaparkowaną skodę, potem odjechał z miejsca kolizji. Całą tę sytuację obserwował dyżurny Straży Miejskiej obsługujący miejski monitoring.
12.10.2017 10:09
Tomaszowski Big Brother
W Tomaszowie Mazowieckim ma być bezpieczniej, a to dzięki uruchomionemu najnowocześniejszemu monitoringowi wizyjnemu. 11 kamer przez całą dobę śledzi i nagrywa centrum miasta. Operator takiej kamery jest w stanie przeczytać nawet tytuł artykułu w gazecie, czytanej przez stojącego kilkadziesiąt metrów dalej przechodnia. To dodatkowe oczy dla służb, takich jak straż miejska, policja, a nawet pogotowie.
Monitoring na nic się nie zdaje. Musimy reagować!
Park linowy przy ul. Belzackiej ciągle i wciąż jest dewastowany. Ulubionym zajęciem wandali okazuje się wykręcanie metalowych nakrętek, umieszczanie napisów na poszczególnych elementach obiektu, a także wrzucanie kamieni na boisko do plażówki. Niewiele pomagają w tej sytuacji kamery monitorujące teren.
Rozpoznajesz wandali, którzy zniszczyli pomnik?
Policjanci z Piotrkowa poszukują świadków zdarzenia z 1 marca, kiedy to nieznani sprawcy pomalowali sprayem pomnik w centrum miasta.
Czy kamery widzą wszystko?
Monitoring w Piotrkowie ma już długą historię. Pierwsze kamery pojawiły w 2002 roku. Obecnie piotrkowianie żyją pod czujnym okiem 24 kamer. Jak sami uważają, monitoring ma istotny wpływ na bezpieczeństwo. Kamery, jak każde urządzenia, czasem zawodzą, ale nierzadko rejestrują istotne dowody w różnych sprawach.
Okradał tuż pod kamerą monitoringu
Nastoletni chłopak próbował okraść pijanego mężczyznę siedzącego na schodach kamienicy. Wszystko zarejestrowała kamera monitoringu miejskiego.
Widziałeś tego człowieka? Zadzwoń na policję!
Policjanci z Komendy w Piotrkowie prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, do których doszło w okresie od 21 grudnia 2015 r. do 2 stycznia 2016 w jednym ze sklepów ze sprzętem elektronicznym w Al. Sikorskiego w Piotrkowie.
Jak sprawdza się monitoring w autobusach MZK?
Od 2015 roku autobusy miejskie w Piotrkowie wyposażone są w system monitoringu. Czy kamery w emzetkach sprawdzają się?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat